در سالن همایش های بین‌المللی رسول اعظم صلی الله علیه و آله قم برگزار می شود:

هفدهمین همایش کتاب سال حوزه

هفدهمین همایش کتاب سال حوزه با معرفی بر‌ترین آثار مکتوب حوزه‌های علمیه سراسر کشور با حضور اساتید حوزه علمیه در قم برگزار می‌شود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، هفدهمین همایش کتاب سال حوزه با معرفی بر‌ترین آثار مکتوب حوزه‌های علمیه سراسر کشور و تجلیل از صاحبان آن در شهر قم برگزار می‌شود.

 

بر مبنای این گزارش دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی حقی دبیر همایش کتاب سال حوزه گفت: مراسم معرفی برترین آثار مکتوب حوزه‌های علمیه سراسر کشور و تجلیل از صاحبان آن در شهر قم برگزار می‌شود.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین حقی افزود: این مراسم ۲۹بهمن‌ماه ۱۳۹۴ از ساعت ۹ تا ۱۲ صبح با حضور اندیشمندان، استادان عالیقدر و فرهیختگان حوزه در سالن همایش های بین‌المللی رسول اعظم صلی الله علیه و آله و سلم، مدرسه امام کاظم علیه السلام قم برگزار می‌شود.

 

گفتنی است ۹۱۲ اثر به دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه ارسال شده که از بین آن‌ها ۲۵۰ اثر به مرحله داوری‌های اصلی همایش راه پیدا کردند و از بین آن‌ها ۴۰اثر به عنوان اثر بر‌تر شناخته شدند که در قالب برگزیده، شایسته تقدیر و قابل تحسین در روز همایش به جامعه علمی معرفی می‌شوند.

 

لازم به ذکر است فراخوان هفدهمین همایش کتاب سال حوزه اسفند ماه سال گذشته بوده است و اندیشمندان و فرهیختگان صاحب اثر حوزه‌های علمیه، با ارسال کتاب‌ و پایان‌نامه‌های سطح چهار می‌توانستند در همایش شرکت کنند.

 

بر اساس این گزارش؛ حوزوی بودن پديدآورندگان آثار، کتاب‌هایی که چاپ اول آنها در سال۱۳۹۳شمسی یا۱۴۳۵قمری یا ۲۰۱۴میلادی باشد و پایان‌نامه‌های سطح ۴ که در سال ۱۳۹۳دفاع شده باشد از جمله شرایط شرکت در این همایش است.۲۲۰/۱۱/۲۰

 

کلیدواژه:

۱۳۹۴/۱۱/۲۶ - ۲۱:۰۲

دیدگاه جدیدی بگذارید