در سالن همایش های بین‌المللی رسول اعظم صلی الله علیه و آله قم برگزار می شود:

هفدهمین همایش کتاب سال حوزه

هفدهمین همایش کتاب سال حوزه با معرفی بر‌ترین آثار مکتوب حوزه‌های علمیه سراسر کشور با حضور اساتید حوزه علمیه در قم برگزار می‌شود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، هفدهمین همایش کتاب سال حوزه با معرفی بر‌ترین آثار مکتوب حوزه‌های علمیه سراسر کشور و تجلیل از صاحبان آن در شهر قم برگزار می‌شود.

 

بر مبنای این گزارش دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی حقی دبیر همایش کتاب سال حوزه گفت: مراسم معرفی برترین آثار مکتوب حوزه‌های علمیه سراسر کشور و تجلیل از صاحبان آن در شهر قم برگزار می‌شود.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین حقی افزود: این مراسم 29بهمن‌ماه 1394 از ساعت 9 تا 12 صبح با حضور اندیشمندان، استادان عالیقدر و فرهیختگان حوزه در سالن همایش های بین‌المللی رسول اعظم صلی الله علیه و آله و سلم، مدرسه امام کاظم علیه السلام قم برگزار می‌شود.

 

گفتنی است 912 اثر به دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه ارسال شده که از بین آن‌ها 250 اثر به مرحله داوری‌های اصلی همایش راه پیدا کردند و از بین آن‌ها 40اثر به عنوان اثر بر‌تر شناخته شدند که در قالب برگزیده، شایسته تقدیر و قابل تحسین در روز همایش به جامعه علمی معرفی می‌شوند.

 

لازم به ذکر است فراخوان هفدهمین همایش کتاب سال حوزه اسفند ماه سال گذشته بوده است و اندیشمندان و فرهیختگان صاحب اثر حوزه‌های علمیه، با ارسال کتاب‌ و پایان‌نامه‌های سطح چهار می‌توانستند در همایش شرکت کنند.

 

بر اساس این گزارش؛ حوزوی بودن پديدآورندگان آثار، کتاب‌هایی که چاپ اول آنها در سال1393شمسی یا1435قمری یا 2014میلادی باشد و پایان‌نامه‌های سطح 4 که در سال 1393دفاع شده باشد از جمله شرایط شرکت در این همایش است.220/11/20

 

د, 11/26/1394 - 21:02

دیدگاه جدیدی بگذارید