پيام آيت الله العظمى مكارم شيرازى به مناسبت رحلت حجت‌الاسلام والمسلمين حاج شيخ محمدرضا حدائق

اين عالم فرزانه تمام عمر خود را در ترويج اسلام و مكتب اهل بيت علیهم السلام كوشيد و نمونه اى از اخلاق فاضله انسانى بود، به همين دليل در دل مردم و جامعه جاى والايى داشت آن مرحوم از يك بيت شريف، ريشه دار و اصیل بود و صفات برجسته والد ماجد او در وجودش متجلى بود وعمرى را با نيكنامى و خدمت به مردم سپرى ساخت.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله مکارم شیرازی، متن پیام معظم له به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحيم

 

پيام فقدان اسفناك عالم ربانى حضرت حجت الاسلام والمسلمين آقاى حاج شيخ محمدرضا حدائق (قدس سره) با نهايت تأسف دريافت داشتم وبسيار متأثر شدم. اين عالم فرزانه تمام عمر خود را در ترويج اسلام ومكتب اهل بيت علیهم السلام كوشيد ونمونه‌اى از اخلاق فاضله انسانى بود، به همين دليل در دل مردم وجامعه جاى والايى داشت. آن مرحوم از يك بيت شريف، ريشه ‌ دار و اصیل بود وصفات برجسته والد ماجد او در وجودش متجلى بود وعمرى را با نيك‌نامى و خدمت به مردم سپرى ساخت.

 

اينجانب اين ضايعه اسفناك را به تمام مردم شيراز و حوزه علميه و علماى محترم و بيت شريفش مخصوصا فرزند گرامى‌اش جناب مستطاب حجت‌الاسلام آقاى حاج شيخ عليرضا حدائق (دامت افاضاته) صميمانه تسليت عرض مى‌كنم. اميدوارم چراغ علم و روحانيت به وسيله فرزند لايق و برومندشان همچنان در اين بيت فروزان بماند. خداوند روح او را با ارواح محمد وآل محمد علیهم السلام محشور گرداند و به بازماندگان صبر و اجر جزيل عنايت فرمايد.

 

قم ـ حوزه علميه

ناصر مكارم شيرازى

20 تيرماه  1397

 

/20/12/20

 

پ, 04/21/1397 - 23:37