توصیه آیت‌الله العظمی صافی به مبلغان:

امر به معروف و نهی از منکر بزرگترین درس عاشوراست

حضرت آیت‌الله صافی گلپایگانی گفتند: فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر بزرگترین درس عاشورا است که باید از سوی مبلغان دینی مورد توجه قرار گیرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، حضرت آیت‌الله صافی گلپایگانی در دیدار با نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه، با اشاره به فرا رسیدت ماه محرم و ایام تبلیغی دهه اول این ماه، اظهار کردند: یکی از مهمترین درس‌هایی که از عاشورا می‌گیریم، اهمیت مسئله امر به معروف و نهی از منکر است.

 

ایشان افزودند: فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر بزرگترین درس عاشورا است که باید از سوی مبلغان دینی مورد توجه قرار گیرد.

 

این مرجع تقلید گفت: فلسفه قیام امام حسین علیه السلام و آثار آن در زنده نگه داشتن اسلام حقیقی، مهمترین مسئله‌ای است که در این ایام باید از سوی مبلغان در منابر بیان شود و به گوش همه آنها که دنبال حقیقت هستند برسد.

 

حضرت آیت‌الله صافی گلپایگانی با اشاره به اینکه مبلغان اعزامی سازمان اوقاف باید از فرصت ارزشمند ماه محرم بهترین بهره را ببرند، خاطرنشان کردند: لازم است از این فرصت به منظور تبیین اخلاق اسلامی، احکام و مسائل شرعی برای مردم استفاده کنید./20/12/20

 

کلیدواژه:

ش, 06/17/1397 - 22:00