آیت الله العظمی نوری همدانی:

مردم بصیر ایران علی‌رغم مشکلات معیشتی و اقتصادی، با قدم‌های استوار به ندای امام و رهبری لبیک خواهند گفت

حضرت آیت الله نوری همدانی از ملت انقلابی ایران برای حضور پرشور در راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن ماه دعوت و تأکید کردند که مردم با وجود مشکلات با قدم های استوار در صحنه حضور پیدا خواهند کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله نوری همدانی، این مرجع تقلید شیعیان در پیامی تصویری با گرامیداشت شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها، از ملت انقلابی ایران برای حضور پرشور در راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن ماه دعوت کردند.

 

ایشان با اشاره به وفاداری ملت ایران نسبت به انقلاب افزودند: مردم مسلمان، مکتبی و مذهبی ایران از ابتدا به ندای امام راحل لبیک گفتند چرا که برای مردم ثابت است که انقلاب اسلامی یک انقلاب دینی و مذهبی محسوب می شود.

 

معظم له با بیان این که مردم جلوی گلوله ها سینه سپر کردند و شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی سر دادند، اظهار داشتند: مردم جان، خون و شهید دادند تا انقلاب اسلامی پایدار بماند چون انقلاب را یک انقلاب اسلامی و دینی می دانند.

 

ایشان ادامه دادند: امسال نیز مردم عزیز ایران مانند سال های قبل با بصیرت بالای خود به ندای حضرت امام، رهبر انقلاب و شهدا لبیک خواهند گفت و با قدم های استوار و شعارهای کوبنده با وجود این که از نظر معیشتی در مضیقه هستند به میدان خواهند آمد.

 

مرجع عالیقدر جهان تشیع با بیان این که مردم ایران با قدم های استوار در راهپیمایی 22 بهمن گام برخواهند داشت، ابراز کردند: ملت ایران دشمن را بهتر شناخته اند و در برابر دشمن با استقامت کامل ایستاده اند، از این رو راهپیمایی 22 بهمن پرشور تر و پر خروش تر از سال های گذشته انجام خواهد گرفت.

 

ایشان عنوان کردند: بنده به عنوان سرباز امام عصر علیه السلام پا به پای مردم در این راهپیمایی دشمن شکن شرکت خواهم کرد تا دشمن بداند که انقلاب به راه خود با قدرت ادامه می دهد و زمینه ساز ظهور امام عصرعلیه السلام است.

 

معظم له خاطرنشان کردند: مردم انقلابی و بصیر ایران امسال نیز در راهپیمایی 22 بهمن مشکت محکمی به دهان دشمنان اسلام خواهند کوبید، ملت ایران با عقیده، آرمان، شور و خروش بیش از گذشته در صحنه حضور پیدا خواهند کرد./20/12/20

 

چ, 11/17/1397 - 22:44