بیانیه نشست دوره ای اساتید به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و راهپیمایی 22 بهمن

نشست دوره ای اساتید همراه با مردم قدرشناس کشورمان به ویژه طلاب و فضلا و اساتید حوزه های علمیه سراسر کشور در راهپیمایی 22 بهمن امسال که با ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا سلام الله علیها همزمان شده و دهه مبارک فجر معنویتی مضاعف گرفته، با استمداد از آن یگانه بانوی بزرگوار، با شکوهتر از سال های قبل حضور پیدا کرده و بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی ایران تجدید پیمان می کند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، متن بیانیه نشست دوره ای اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

سال ها مبارزه مردم ولایتمدار ایران به رهبری امام خمینی رحمةالله علیه در بهمن 1357 نتیجه داد و نهال انقلاب اسلامی ایران به برکت تلاشهای علما و نثار خون شهدای گرانقدر و ایثارگری مردم همیشه در صحنه به ثمر نشست.

 

از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان قسم خورده به سرکردگی آمریکای جنایتکار از هیچ تلاشی برای ضربه زدن به نظام اسلامی فروگذار نکردند و هر بار که نقشه آنها نقش بر آب می شد نقشه دیگری را طراحی می کردند و هیچ زمانی را به یاد نداریم که از تلاش برای ضربه زدن به این نظام اسلامی دست کشیده باشند.

 

هشت سال جنگ تحمیلی نمونه ای از این تلاش های مذبوحانه بود که دفاع مقدس و جانانه، دلاورمردان کشورمان برگ زرینی بر افتخارات انقلاب اسلامی افزودند. پس از جنگ تحمیلی، دشمنان وارد عرصه جنگ نرم شدند و از روش ها و ابزارهای مختلف برای ضربه زدن به اندیشه ها، اعتقادات و فرهنگ اسلامی مردم کشورمان استفاده نمودند و در موقعیت های گوناگون بر دشمنان ثابت شد که باورهای دینی و انقلابی با گوشت و پوست مردم ایران عجین گردیده و به راحتی نمی توانند در دژ مستحکم اعتقادات اسلامی و انقلابی آنها نفوذ نمایند.

 

در سال های اخیر نیز دشمنان وارد جنگ اقتصادی شده و با تحریم های ظالمانه تلاش می کنند ملت را از همراهی و حمایت همه جانبه از نظام اسلامی بازدارند.  اما به لطف خدا و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و بصیرت مردم انقلابی و همیشه در صحنه این بار نیز دشمنان شکست خواهند خورد و به برکت اتکا به توان داخلی و بهره مندی از ظرفیت جوانان ارزشمند کشورمان، انقلاب به نقطه اوج توانمندی خود در همه عرصه ها خواهد رسید.

 

در چهل سال گذشته دشمنان نه تنها با صرف هزینه های فراوان نتوانستند به اهداف خود برسند بلکه با تدوین الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در ماه های اخیر دچار سردرگمی بیش از پیش شده اند اما باید بدانند که انقلاب اسلامی همانند کوه استواری است که از توطئه های شوم آنها  متأثر نمی گردد.

 

نشست دوره ای اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم همراه با مردم قدرشناس کشورمان به ویژه طلاب و فضلا و اساتید حوزه های علمیه سراسر کشور در راهپیمایی 22 بهمن امسال که با ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا سلام الله علیها همزمان شده و دهه فجر معنویتی مضاعف گرفته، با استمداد از آن یگانه بانوی بزرگوار، با شکوهتر از سال های قبل حضور پیدا کرده و بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی ایران تجدید پیمان می کند تا یکبار دیگراستکبار و مزدوران منطقه ای آن را از نفوذ در ایران اسلامی مأیوس نماید./20/11/20

 

ج, 11/19/1397 - 10:58