آیت الله العظمی مظاهری:

مردم فهیم و همیشه در صحنه با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن، نقشه‌های شوم استکبار را خنثی خواهند ساخت

پشتیبانی، حمایت و حضور گستردۀ مردم در موقعیّت‌های حسّاس، از نشانه‌های امداد الهی و آگاهی ملّت بزرگوار و سبب اسقرار و تداوم نظام مقدّس جمهوری اسلامی است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله مظاهری، معظم له در پایان درس خارج‌فقه، به مناسبت فرارسیدن دهۀ فجر و در آستانۀ یوم‌الله 22 بهمن، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را یکی از نعمت‌های بزرگ الهی برای ملّت ایران دانسته و خاطرنشان کردند: این نهضت مقدّس، از ابتدا تاکنون و در همۀ مقاطع، همواره مشمول الطاف کریمانۀ الهی و عنایات ویژۀ حضرت ولیّ‌عصر«ارواحنافداه» بوده است.

 

ایشان در این زمینه اظهار داشتند: پشتیبانی، حمایت و حضور گستردۀ مردم در موقعیّت‌های حسّاس، از نشانه‌های امداد الهی و آگاهی ملّت بزرگوار و سبب اسقرار و تداوم نظام مقدّس جمهوری اسلامی است.

 

حضرت آیت‌الله مظاهری  در ادامۀ بیانات خود با اشاره به معضلات معیشتی و مشکلات اقتصادی مردم، با تأکید بر ضرورت توجه هرچه بیشتر به مطالبات مردم و نیز حلّ مسائل و رفع کمبودها و نارسایی‌ها، تصریح کردند: مشکلات معیشتی و اجتماعی، هیچ‌گاه مردم غیور و باوفای ایران را از حضور در صحنه و پشتیبانی از نظام و میهن اسلامی، باز نداشته است و از این‌رو مسئولان و متصدّیان امور وظیفه دارند خالصانه در جهت بهبود وضعیّت کشور و حلّ مسائل مختلف مردم برنامه‌ریزی و اقدام جدّی بنمایند.

 

آیت‌الله العظمی مظاهری با اشاره به راهپیمایی روز 22 بهمن و تأثیر آن در ایجاد یأس در دل دشمنان و بدخواهان، خاطرنشان کردند: مردم فهیم و همیشه در صحنه، امسال نیز مثل سابق و حتی بهتر از گذشته، با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن، توطئه‌ها و نقشه‌های شوم استکبار جهانی، علیه اسلام و جمهوری اسلامی را خنثی خواهند ساخت./20/12/20

 

ي, 11/21/1397 - 17:37