استاد اراکی:

هدف جبهه تفرقه ضربه زدن به اسلام است

شکست جبهه تفرقه و ایجاد وحدت در میان مسلمانان بزرگ‌ترین موفقیت و پیروزی جهان اسلام بود که با درایت و عملکرد صحیح رهبری محقق شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد محسن اراکی دبیر کل سابق مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، امروز در آیین تودیع و معارفه دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب که در همین مجمع برگزار شد، گفت: در سالهای اخیر دشمن برای ضربه زدن به اسلام چالش های فراوانی را در عرصه تقریب و وحدت جوامع اسلامی به وجود آورد تا این امر محقق نشود.

 

وی با اشاره به اینکه در طول این سالها رهبر معظم انقلاب به عنوان فرمانده به مقابله با این چالش ها برخاستند، ادامه داد: مجمع نیز در این نبرد به عنوان نماینده معظم له به مقابله با تفرقه پرداخت.

 

استاد اراکی مهمترین هدف جبهه تفرقه را ضربه زدن به اسلام بیان کرد و گفت: شکست جبهه تفرقه و ایجاد وحدت در میان مسلمانان بزرگ‌ترین موفقیت و پیروزی جهان اسلام بود که با درایت و عملکرد صحیح رهبری محقق شد.

 

دبیر کل سابق مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی ادامه داد: امروز همه شاهد نشانه های شکست جبهه تفرقه گرا و پیروزی جبهه حق هستند و امیدواریم به زودی این شکست به طور کامل محقق شود.

 

وی گفت: از امام زمان(عج) خواستار هستم رهبر معظم انقلاب را در نهایت سلامت و تندرستی بیش از گذشته در این مسیر موفق بدارد تا انقلاب مقتدرانه به سوی اهداف و آرمان های متعالی خود حرکت کند.

 

آیت الله اراکی در پایان سخنانش افزود: مجمع جهانی تقریب در حال تجربه دوره جدیدی از نشاط و توانمندی در راستای انجام فعالیت های تقریب است./260/12/

چ, 10/04/1398 - 16:58