استاد شکریان آملی

تسلیت رحلت خادمان جمهور

در پی شهادت خادم الرضا علیه السلام، رئیس جمهور محبوب ایران اسلامی، آیت الله شهید سید ابراهیم رئیسی و همراهان گرانسنگش رضوان الله علیهم، استاد اسدالله شکریان آملی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، به این واقعه اندوهناک پرداخت.

/270/260/23/

این استاد سطوح عالی حوزه علمیه قم در ابتدای گفتگو خاطرنشان کرد: خبر، سخت و غیر قابل باور بود! بالگرد رئیسی به مقصد نرسید و دل های دوستان انقلاب خمینی کبیر را به لرزه انداخت. تو سید محرومان لقب گرفتی و دلداده مردم پابرهنه بودی؛ همان نور چشمان امام راحل که در دولت های لیبرال خودخواه و سرمایه سالار، نادیده انگاشته شدند و از سفره انقلاب، جز شهد شهادت و حضور در صحنه های سخت، بهره دیگری نصیب شان نشد و سهم عمده این سفره برای سهامداران هزار فامیلی شد که یک پا در ثروت و پای دیگر در قدرت داشته اند. همانان که در مناظرات انتخاباتی، حقیروار بر تو تاختند و بی سوادت خواندند و به رسم همیشگی شیادان تاریخ، به تحقیرت روی آوردند و اندیشه مردم گرایانه تو را با هجو «پوپولسیم» لکّه دار کردند. وای بر این همه رذالت و خود برتربینی شیطانی...

 

استاد شکریان آملی افزود: اما ای شهید مظلوم ثانی انقلاب، بی قراری تو در خدمت به خلق خدا، نه از سر سیری ناپذیری کسب قدرت بود؛ که از دردمندی درون تو حکایت می کرد؛ آنجا که گفتی «درد فقر را ندیده ام، بلکه چشیده ام»؛ راست گفته اند که چه زود دیر می شود.

 

وی در ادامه بیان کرد: اینک ماییم و یک دنیا تنهایی سید خراسانی که نبود یاران سخت کوش و باورمند خود را صبورانه تحمل می کند و نگاه نافذش به کرانه های دور، شاید نشانی از آن بی نشان غایب از نظر باشد. اللهم عجّل لولیّک الفرج.

 

 

چ, 03/02/1403 - 11:23