استاد شیرازی مطرح کرد؛

تسلیت شهادت رئیس جمهور محبوب ایران و همراهان گرانسنگ

در پی شهادت رئیس جمهور محبوب و انقلابی ایران اسلامی، سید ابراهیم رئیسی و همراهان گرانسنگ ایشان، رضوان الله علیهم، استاد سید مهدی شیرازی از اساتید حوزه علمیه قم در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، به این حادثه اندوهناک پرداخت.

/270/260/23/

این استاد درس خارج حوزه در ابتدای گفتگو خاطرنشان کرد: «انا لله وانا الیه راجعون» خبر ناگوار رحلت شهادت گونه ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و وزیر انقلابی و عزّتمند امور خارجه و نماینده معظم ولی فقیه و امام جمعه محبوب تبریز و دیگر همراهان گرانقدرشان، دل های آزادگان را داغدار نمود.

 

استاد سید مهدی شیرازی در ادامه خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی سربازانی وفادار و ملت شریف ایران خدمتگزارانی راستین و مسئولان مملکتی، آموزگارانی خستگی ناپذیر را در ظاهر از دست دادند.

 

وی افزود: پاکی و سلامت نفس و صفای باطن و اخلاص در عمل ویژگی ‌هایی است که در رئیسی عزیز جلوه کرد و مسئول در طراز انقلاب اسلامی را به عالم نشان داد.

 

این استاد حوزه علمیه قم در بخش پایانی گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید خاطرنشان کرد: اینجانب ضمن عرض تسلیت به ساحت مقدس صاحب این مملکت حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و نائب بر حقّ ایشان رهبر معظم انقلاب مد ظله العالی و عموم ملت عزیز و بزرگوار ایران اسلامی، بالاخص خانواده های ایشان از خداوند متعال علو درجات ایشان و همراهان گرانقدرش را خواستارم، و انشاءالله الرحمن سر سفره امام رئوف حضرت علی بن موسی الرضا علیه آلاف التحیه والثناء متنعم، و حقیر و ملت شریف ایران را یاد نمایند. اللهم اجعل محیای محیا محمد وآل محمد و مماتی ممات محمد وآل محمد

 

 

 

س, 03/01/1403 - 11:25