مردم باید با بصیرت خود کسی را انتخاب کنند که دارای تعهد و تدین باشد

خدمت گزاری، دشمن شناسی، دشمن ستیزی، سوابق درخشان و انقلابی گری نیز از دیگر شاخصه های یک نماینده تراز انقلاب اسلامی است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، حضرت آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید امروز در درس خارج خود با اشاره به ضرورت حضور حداکثری مردم پای صندوق های رأی گفت: مسأله انتخابات ارتباط مستقیم با سرنوشت ما دارد، از این جهت باید اهمیت ویژه ای برای آن قائل باشیم.

 

وی شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی را یک وظیفه دانست و ادامه داد: مردم باید با بصیرت خود کسی را انتخاب کنند که دارای تعهد و تدین باشد.

د, 11/28/1398 - 16:31

حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن نمایش شکوه، وحدت و عظمت انقلاب اسلامی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، حضرت آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید امروز در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن قم در گفت وگو با خبرنگاران با قدردانی از حضور انقلابی ملت ایران در صحنه گفت: حضور حماسی مردم نمایش شکوه، وحدت و عظمت انقلاب اسلامی است.

وی افزود: این حضور انقلابی مردم ایران و ملت های مسلمان و محور مقاومت را دلگرم و امیدوار تر می کند، از سوی دیگر این حضور نشانه خشم و انزجار از استکبار و صهیونیست ها و تأکید بر مقاومت در برابر آن ها است.

س, 11/22/1398 - 17:45

مرحوم آیت الله طبرسی عمر خود را صرف ترویج فرهنگ اهل بیت کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی درگذشت آیت الله حاج شیخ نورالله طبرسی را تسلیت گفتند.

 

متن پیام مرجع تقلید شیعیان به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

خبر ارتحال عالم وارسته آیت الله آقای حاج شیخ نورالله طبرسی رحمت‌الله‌علیه موجب تأسف عمیق اینجانب گردید؛ نمایندگی ولی‌فقیه در استان مازندران و امامت جمعه ساری و نمایندگی مجلس خبرگان از آن استان ولایتمدار از سوابق آن مرحوم بود.

 

د, 11/21/1398 - 17:08

علما در نبرد با دشمن نقش ویژه ای دارند و باید مرزبان اعتقادات جامعه در برابر هجوم شیاطین باشند

امام صادق(ع) می فرماید با زبان مردم را به خیر و صلاح دعوت نکنید بلکه با رفتار و عمل خود مبلغ دین باشید و روحانیت همیشه باید پیشگام همه حرکت ها باشد.

 

به گزارش پايگاه اطلاع رساني نشست دوره ای اساتید، آیت الله العظمی نوری همدانی در دیدار جمعی از پاسداران و روحانیان عقیدتی سیاسی سپاه با اشاره به آیاتی از قرآن کریم گفت: قرآن می فرماید باید گروهی در جامعه اسلامی باشند که مردم را از منکر باز دارند و به خیر و صلاح دعوت کنند.

 

س, 08/21/1398 - 10:19

حوزه و طلاب باید به مسائل روز توجه داشته باشند و وظیفه خود را قبال آن انجام دهند

توفیق خدا شامل کسانی می شود که با اخلاص تمام گام بردارند، از ابتدا همت ما باید بلند باشد و بدانیم که طلبگی راه شیخ مفیدها و شیخ طوسی ها است و در این راه پر فراز و نشیب باید همت بلند داشته باشیم

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی در دیدار جمعی از طلاب و فضلای محمودآباد مازندران، طلبگی را سربازی امام عصر(عج) دانستند و گفتند: باید جمعیتی از مسلمانان وجود داشته باشد تا مردم را به خیر، صلاح و سعادتمند دعوت کند و امر به معروف و نهی از ضد ارزش ها داشته باشد.

 

اشتراک در RSS - آیت الله نوری همدانی