استاد احدی مطرح کرد؛

محکومیت جنایت هولناک دیشب توسط صهیونیسم

در پی جنایت عظیم شب گذشته اسرائیل، و کشتار فجیح بیمارستانی در غزه مظلوم، استاد مهدی احدی از اساتید برجسته حوزه علمیه قم در  گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید این جنایت عظیم را محکوم کرد.

/270/260/23/

این استاد درس خارج حوزه خاطرنشان کرد: «بسم الله الرحمن الرحیم وَ لا تَهِنوا وَ لا تَحزَنوا وَ اَنتُمُ الاَعلَونَ اِن کُنتُم مُؤمِنین» (آل عمران/۱۳۹) بار دیگر رژیم غاصب صهیونیستی چهره حیوانی خود را آشکارتر ساخت و با ریختن بمب هوشمند بیش از یک تنی آمریکایی بر سر مردان و زنان و کودکان بی دفاعی که خود را به بیمارستان المعمدانی که اسرائیل خود آنجا را مکان امن اعلام کرده بود، رسانده بودند؛ دستان شیطانی آمریکای جنایتکار از آستین این دیو وحشی با شهادت بیش از هزار تن نوزاد، کودک و زن معصوم و هزاران تن مجروح بیرون آمد و قلوب مسلمانان و آزادگان جهان را مجروح ساخت. زبان و قلم از بیان شدت این جنایت هولناک، عاجز است.

 

استاد احدی در ادامه بیان کرد: ضمن محکومیت و ابراز همدردی قلبی عمیق خود با ملت مظلوم فلسطین و غزه، از عموم آحاد ملت ایران که با شرکت در تجمعات و راهپیمایی و یا به هر نحوی انزجار خود را ابراز می ‌دارند، سپاس و تشکر خالصانه خود را اعلام می ‌دارم. به همین مناسبت از طلاب، فضلا و آحاد مردم شهید پرور قم و پردیسان دعوت می‌ کنم با شرکت در درس اخلاق چهارشنبه شب در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ به طور ویژه از فلسطین و غزه حمایت فرمایند.

 

چ, 07/26/1402 - 11:09