دبیر شورای عالی حوزه های علمیه:

ولایتمداری و تبعیت از رهبر انقلاب رمز موفقیت و پیروزی های کشور است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد حسینی بوشهری با تاکید بر اینکه عالمان دینی مرزبانان اعتقادی جامعه هستند، اظهار داشت: این علمای دین هستند که با صیانت از مرزهای اعتقادی جامعه مرزبان اعتقادی و جغرافیایی تربیت و تقدیم جامعه می کنند.

 

دبیر شورای عالی حوزه های علمیه با بیان اینکه هجرت در تاریخ تمدن اسلامی از جایگاه و اهمیت ویژه ای برخوردار است، گفت: نخستین هجرت در تاریخ اسلام مربوط به هجرت پیامبراکرم(ص) است که از مکه به مدینه هجرت کردند؛ هجرت نقش بسزایی در تحول بزرگ اجتماعی دارد.

 

وی با تاکید بر اینکه علما باید در همه شرایط در صحنه باشند و از انقلاب اسلامی صیانت کنند، ابراز کرد: دشمنان از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی می خواستند شکست انقلاب را ببینند در حالی که ملت ایران با ایستادگی و مقاومت امسال چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می گیرند.

 

نماینده مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه انتخابات در جمهوری اسلامی ایران بسیار پرشور برگزار می شود، گفت: حضور با شکوه در انتخابات موجب امیدواری دوستان و ناامیدی دشمنان است؛ ولایتمداری و تبعیت از رهبر انقلاب رمز موفقیت و پیروزی های کشور است./260/12/

س, 11/15/1398 - 17:05