برطرف شدن بیماری ها و گرفتاری ها نیازمند عنایت ویژه خداوند متعال است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد سید هاشم حسینی بوشهری دبیر شورای عالی حوزه های علمیه با اشاره به اینکه برطرف شدن بیماری ها و گرفتاری ها نیازمند عنایت ویژه خداوند متعال است، گفت: ما در ماه رجب که ایام شریف و مبارکی است، قرار دادیم که فرصتی مناسب برای توجه و حاجت خواستن از خداوند متعال است.

 

چ, 12/21/1398 - 19:08

فکر تمدنی از نگاهی جامع و آینده نگر حاصل می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد سیدهاشم حسینی بوشهری دبیر شورای عالی حوزه در گفت وگویی تفصیلی به تبیین اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی پرداخت و رسالت حوزه و علما در قبال آن را تشریح کرد.

 

استاد بوشهری امید آفرینی در جامعه و ارتقای معنویت و اخلاق و نیز تبیین ابعاد و فرازهای مختلف بیانیه را از جمله رسالت های روحانیت می داند و از بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان منشوری تمدنی و نظریه انقلاب اسلامی یاد می کند.

 

ش, 12/10/1398 - 18:29

ایجاد سامانه «بانک ایده ها» برای استفاده از نقطه نظرات طلاب جوان

واقع فراخوانی از کل حوزویان خواهد شد که دیدگاهشان را مطرح کنند، ممکن است یک سری سوالاتی را هم مطرح کنیم که در رابطه با آینده و پیشرفت و مسائل مختلف حوزه نقطه نظرات خود را مطرح کنند و راه هایی که به ذهنشان می رسد؛ دیگران باید بنشینند و این سوالات را مطرح کنند و یک جهت دهی به این بانک ایده ها داده شود.

 

د, 11/21/1398 - 16:55

ولایتمداری و تبعیت از رهبر انقلاب رمز موفقیت و پیروزی های کشور است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد حسینی بوشهری با تاکید بر اینکه عالمان دینی مرزبانان اعتقادی جامعه هستند، اظهار داشت: این علمای دین هستند که با صیانت از مرزهای اعتقادی جامعه مرزبان اعتقادی و جغرافیایی تربیت و تقدیم جامعه می کنند.

 

اشتراک در RSS - استاد سید هاشم حسینی بوشهری