رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:

تحریف و جنگ رسانه‌ای پیچیده دشمن؛ خطر پیش روی انقلاب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد محمد قمی، گفت: اگر توجه آحاد ملت به سمت مکتب شهید سلیمانی جلب شود صدمات بزرگ نخواهیم خورد.

 

رییس سازمان تبلیغات اسلامی به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و افزود: رهبری با صدور این بیانیه یک گام رو به جلو را توقع، طلب و ترسیم کردند.

 

استاد قمی بر ضرورت تلاش برای پیشبرد اهداف انقلاب تأکید کرد و بیان داشت: امید آفرینی در جامعه امروز رسالت خطیری بر دوش همگان است.

 

وی با بیان اینکه زمانه جنگ روایت‌ها است، خاطرنشان کرد: باید نگران خطر تحریف و جنگ رسانه‌ای پیچیده باشیم، اگر روایت فتوحات اجتماعی، فرهنگی جریان صالح و مؤمن انقلابی را به خوبی به تصویر نکشیم، بخش مهمی از جنگ را به رسمیت نشناخته‌ایم.

 

استاد قمی تصریح کرد: امروز روایت این نبرد، جزئی از نبرد است و بُعد رسانه‌ای بخشی از نبرد است.

 

وی با تأکید بر ضرورت نهادینه سازی فرهنگ ایثار و شهادت بیان کرد: جامعه با مشاهده روایت ایثار نیروهای مکتبی، نفسی تازه خواهد گرفت و بستری برای حرف‌های اصیل، گره‌گشا و جذاب انقلابی فراهم خواهد کرد.

 

رییس سازمان تبلیغات اسلامی عنوان کرد: با حرکت به سمت اهداف انقلاب و امیدآفرینی در جامعه، مقابله با جنگ نرم دشمن  باید خون تازه‌ای در رگ‌های ملت به جریان انداخت و نفس تازه‌ای به جامعه دمید تا گام بعدی انقلاب را قدرتمندتر و استوارتر برداریم.

/260/12/

س, 08/27/1399 - 21:29