تحریف و جنگ رسانه‌ای پیچیده دشمن؛ خطر پیش روی انقلاب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد محمد قمی، گفت: اگر توجه آحاد ملت به سمت مکتب شهید سلیمانی جلب شود صدمات بزرگ نخواهیم خورد.

 

رییس سازمان تبلیغات اسلامی به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و افزود: رهبری با صدور این بیانیه یک گام رو به جلو را توقع، طلب و ترسیم کردند.

 

استاد قمی بر ضرورت تلاش برای پیشبرد اهداف انقلاب تأکید کرد و بیان داشت: امید آفرینی در جامعه امروز رسالت خطیری بر دوش همگان است.

س, 08/27/1399 - 21:29

شیوه نظارت بر هیئات در ایام کرونا / سلامت مردم دغدغه‌ای متدینانه است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان توصیه‌هایی برای مردم و هیئت‌های مذهبی پیرامون برگزاری مراسم محرم در کنار رعایت اصول بهداشتی و پروتکل‌ها، گفت: مهم‌ترین مجموعه‌های مردمی در کشور ما هیئات مذهبی هستند که بخشی از مردم فرهیخته جامعه به حساب می‌آیند؛ این مجموعه همواره عزاداری سیدالشهدا(ع) را جزئی از فرهنگ خود می‌دانند و غالباً آن را با مراعات و رعایت اصول بهداشتی برگزار می‌کردند و قطعاً امسال مراعات افزون‌تر لازم است.

س, 05/28/1399 - 22:09

ضرورت پرداختن به موضوع سبک زندگی قرآنی در برنامه‌های محرم و صفر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با تأکید بر ضرورت توجه به سبک زندگی اسلامی و پرداختن آن در ماه محرم و صفر، گفت: امسال به دلیل خاص بودن شرایط، وظایف متفاوت و جدیدی را در سازمان تبلیغات اسلامی نسبت به سال‌های قبل برعهده داریم.

اشتراک در RSS - رئیس سازمان تبلیغات اسلامی