امسال به لطف الهی، ۲۲ بهمن از آن ۲۲ بهمن‌های تماشایی خواهد بود

رهبر انقلاب اسلامی، ایام الله و مناسبت‌های مهم انقلاب اسلامی را مایه قوام و استحکام نظام دانستند و تأکید کردند: امسال به لطف الهی، ۲۲ بهمن از آن ۲۲ بهمن‌های تماشایی خواهد بود.

 

ج, 11/20/1396 - 19:16

دعوت حضرت آیت الله جوادی آملی از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

ضمن احترام به همه اصناف و اقشار جامعه، همه مردم با وجود برخی ایرادات و مشکلات که در کشور وجود دارد، در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند و عزت و شکوه اسلام و نظام اسلامی را بخواهند، دفاع ما از اصل انقلاب و نظام باشد، در صحنه به خوبی حضور داشته باشیم و به خصوص زنان با حضور خود عفاف و حجاب را بیش از پیش شکوفا کنند.

 

ج, 11/20/1396 - 17:44

با راهپیمایی 22 بهمن معلوم می شود که مردم بعد از حدود 40 سال به انقلاب خود علاقه مند هستند

همه باید در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کرده و ضربه ای دیگر به دشمن وارد کنند، با راهپیمایی 22 بهمن معلوم می شود که مردم بعد از حدود 40 سال به انقلاب خود علاقه مند هستند و این راهپیمایی های عظیم نشانه وفاداری ملت به انقلاب است و با این کار دشمن را مأیوس و نا امید می کنند.

 

ج, 11/20/1396 - 16:14

شعارهای ابتدای انقلاب را فراموش نکنیم/ ۲۲ بهمن اقتدار ملت ایران را به جهان نشان می دهد

به فرموده امام راحل حفظ نظام و انقلاب از اوجب واجبات است و راهپیمایی پرجوش و خروش 22 بهمن به دشمن نشان خواهد داد که مردم همچنان پای انقلاب ایستاده اند؛ باید عزت، قدرت و وحدت خود را به جهان نشان دهیم؛ جامعه باید حول محور ولی فقیه یعنی حضرت آیت الله خامنه ای وحدت داشته باشند و از ایشان تبعیت کامل کنند.

 

ج, 11/20/1396 - 15:49

مردم در صحنه راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پیدا می‌کنند و مجددا اقتدار خودشان و پیروی از رهبری را نشان می‌دهند

ان شاء‌الله امسال بیش از سال‌های گذشته در سی‌و‌نهمین سالگرد انقلاب اسلام، مردم در صحنه حضور پیدا می‌کنند و مجدداً اقتدار خودشان و پیروی از رهبری را نشان می‌دهند و اعتقاد و ایمان‌شان را به نظام، اسلام و آرمان‌های انقلابی و اسلامی بیش از پیش به دنیا ثابت می‌کنند.

 

ج, 11/20/1396 - 14:34

دعوت نشست دوره ای اساتید برای حضور شکوهمند حوزه های علمیه و مردم شریف در راهپیمایی 22 بهمن

نشست دوره ای اساتید از عموم مردم شریف ایران به ویژه اساتید، فضلا و طلاب سراسر کشور جهت حضور در راهپیمایی 22 بهمن و تجدید پیمان با امام راحل عظیم الشان و مقام معظم رهبری دعوت به عمل آورد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، متن بیانیه دبیرخانه نشست دوره ای اساتید به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

س, 11/20/1394 - 21:12

تاكيد حضرت آيت‌الله جوادي آملي بر حضور حداکثري در انتخابات و راهپيمايي 22 بهمن

حضور مردم در انتخابات و در راهپيمايي 22 بهمن و روز قدس آبروي نظام است و بايد براي حفظ اين آبرو بيش از پيش تلاش کرد.

 

س, 11/13/1394 - 22:40

انقلاب اسلامی برای آزادی دین از اسارت بود

جلسه درس اخلاق حضرت آیت الله جوادی آملی

انقلاب اسلامی برای آزادی دین از اسارت بود، ما انقلاب نکردیم که به مقام و ثروتی دست پیدا کنیم بلکه انقلاب اسلامی برای آزادی دین از اسارت عده‌ای بود که معارف قرآن و عترت طاهره را مهجور کرده بودند.

 

ي, 11/26/1393 - 00:17

راهپیمایی 22 بهمن ثابت کرد ملت پای انقلاب ایستاده است و از تحریم و تهدید هراسی ندارد

آیت الله العظمی نوری همدانی

حضرت آیت الله نوری همدانی با تجلیل از حماسه آفرینی مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، تاکید کردند: این حضور به قدرت های زورگوی جهان ثابت کرد که ملت ایران پای انقلاب ایستاده است و از تحریم و تهدید هراسی ندارد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، حضرت آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید امروز در درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم قم برگزار شد، از حماسه آفرینی میلیونی مردم شریف و انقلابی ایران در راهپیمایی 22 بهمن تشکر کردند.

ش, 11/25/1393 - 23:52

شرکت مراجع تقلید و علما در راهپیمایی 22 بهمن/ تقدیر از حماسه آفرینی ملت بزرگ ایران

22 بهمن

مراجع تقلید، علما و شخصیت های برجسته حوزوی و ائمه جمعه همزمان با سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، همگام با دیگر اقشار مردمی در راهپیمایی حماسی 22 بهمن حضور یافتند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، علما و شخصیت های حوزوی همچون دیگر اقشار مردمی همزمان با جشن سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن شرکت کردند.

 

اشتراک در RSS - راهپیمایی 22 بهمن