آیت الله العظمی علوی گرگانی:

ملت ایران در روز 22 بهمن با آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید بیعت می کنند

این ملت، همانند همیشه هیچگاه حاضر به معامله استقلال و عزت ملی و هدر دادن خون شهدا نخواهند بود. لذا در روز ۲۲ بهمن نیز با حضور آگاهانه خود به دشمنان ملت می‌فهماند که علیرغم برخی کاستی‌ها و کم توجهی ها بر استقلال و عزت خود پافشاری خواهند نمود و با آرمانهای امام راحل و مقام معظم رهبری بیعت مجدد خواهند کرد .

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، حضرت آیت الله علوی گرگانی با صدور پیامی مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

 

در پیام این استاد برجسته حوزه علمیه قم آمده است: ملت شریف ایران، شرایط حساسی را پشت سر می گذارند. از یک طرف نقشه‌های شوم استکبار و شهادت سردار رشید اسلام موجب جریحه دار شدن قلب ملت شد و از طرفی در آستانه انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان هستیم.

 

در این شرایط ، رسانه‌های استکباری با سیاه نمایی اوضاع داخلی مملکت سعی درسست کردن ملت ایران دارند تا آنها را از حضور در صحنه های متعدد انقلاب باز دارند لکن این ملت، همانند همیشه هیچگاه حاضر به معامله استقلال و عزت ملی و هدر دادن خون شهدا نخواهند بود. لذا در روز ۲۲ بهمن نیز با حضور آگاهانه خود به دشمنان ملت می‌فهماند که علیرغم برخی کاستی‌ها و کم توجهی ها بر استقلال و عزت خود پافشاری خواهند نمود و با آرمانهای امام راحل و مقام معظم رهبری بیعت مجدد خواهند کرد .

 

امید است مسئولین مملکتی با ارج نهادن به نجابت و ایمان ملت شریف ایران هرچه بیشتر تلاش خود را مضاعف کرده و برای رفع گرانی و نابسامانی های موجود و مبارزه با فساد و رانت خواری اقدامات جدی‌تری داشته باشند و مردم نیز با حضور خود موجب تقویت استقلال و عزت خواهی ملت شوند./260/12

ش, 11/19/1398 - 17:20