استاد اسماعیلی:

مبلغان با بهره گیری از فضای مجازی به تبلیغ دین بپردازند

به گزار پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد ذبیح الله اسماعیلی، استاد اخلاق حوزه علمیه قم، درآستانه ورود به ماه مبارک رمضان بر لزوم بهره گیری از فیوضات این ماه الهی تأکید کرد و گفت: بسیاری از اعمال و ادعیه وارده در ماه مبارک رمضان جنبه شخصی و فردی دارد.

 

استاد اسماعیلی با بیان اینکه امسال نیز با اوج گیری شیوع ویروس کرونا در جامعه بسیاری از مراسم‌های جمعی و مذهبی محدود و تعطیل شده، گفت: هرچند اجتماعات دینی امسال محدود شده، اما مکلفین می توانند اعمال این ماه را به صورت فردی ادامه دهند و از فیوضات و برکات ماه مبارک رمضان استفاده کنند.

 

مراسم و مناسک دینی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شود

وی با بیان اینکه تبلیغ چهره به چهره تأثیرگذاری ویژه ای بر مخاطبان و نسل جوان دارد، ابراز داشت: امسال با اوج گیری دوباره ویروس کرونا در جامعه، می توان مراسم و مناسک دینی همانند نماز جماعت و جمع خوانی قرآن را با جمعی محدودتر و با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام داد.

 

 

 مبلغان با بهره گیری از  فضای مجازی به تبلیغ دین بپردازند

استاد اخلاق حوزه علمیه قم بر لزوم بهره گیری مبلغان از فضای مجازی در  جهت ترویج معارف دین در جامعه تأکید کرد و گفت: مبلغان نیز می توانند از طریق ارتباط گیری در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی با مخاطبان و نسل جوان ارتباط برقرار کنند و از برکات و فیوضات ماه مبارک رمضان برای مخاطبان خود تبیین کنند.

 

استاد اسماعیلی در پایان ابراز داشت: مبلغان و مؤمنان می توانند تجارب معنوی خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند و همدیگر را به سوی کسب فیوضات در ماه مبارک رمضان دعوت کنند.

س, 01/24/1400 - 17:44