استاد حسینی آملی؛ جلسه مشورتی نشست دوره ای اساتید؛

محکومیت اغتشاشات اخیر و بی حرمتی به قرآن کریم و مقدسات اسلامی/ محکومیت اهانت به مراجع عظام و رهبری/ پیگیری بیانیه های نشست دوره ای اساتید از طریق سایت و دفتر نشست دوره ای اساتید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد سید مفید الدین حسینی آملی در جلسه مشورتی نشست دوره ای اساتید اظهار داشت: در این ایام، اغتشاشات فراوانی در کشور پیش آمد. در این ایام به تکایا و به پرچم جمهوری اسلامی توهین شد؛ همین طور، قرآن سوزی کردند؛ به اسلام و مقدسات اسلامی فحاشی کردند؛ مجله فرانسوی شارلی ابدو که با چاپ کاریکاتور به مراجع عظام تقلید و رهبری معظم انقلاب اسلامی توهین کرد. قطعا افرادی که دست به این اقدامات می زنند، به هیچ وجه مورد قبول نیستند و محکوم هستند.

 

این استاد حوزه علمیه قم در ادامه بیان کرد: اخیرا باب شد که چند نفری ناشناس جمع می شوند و با اسم نشست دوره ای اساتید اطلاعیه ها و نامه هایی ارسال می کنند که متأسفانه با بی ادبی و هتاکی الفاظی را می نگارند؛ حتی به مراجع عظام حفظهم الله توهین می کنند. مطالب بسیار نامناسب در آن منتشر شده است. ما بارها گفتیم اگر کسی می خواهد سخن نشست را دنبال کند، باید یکی از این دو راه را طی کند؛ یا به سایت رسمی نشست دوره ای اساتید مراجعه کنند؛ و یا به دفتر نشست دوره ای اساتید بیایند. دفتر، دبیرخانه و عضو دبیرخانه دارد و به هر سؤالی بدون هیچ ملاحظه ای پاسخ می دهد. من نمی دانم که چه کسی است این کار را می کند؛ البته من خواهش می کنم که این کار را انجام ندهند. این کار مورد قبول ما نیست. ما اینگونه الفاظ به کار رفته برای توهین به مراجع عظام را محکوم می کنیم.

 

چ, 10/21/1401 - 20:30