نشست دوره ای اساتید؛

بیانیه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران بیانیه نشست دوره ای اساتید بدین شرح منتشر شد:

/260/260/23/

بسم الله الرحمن الرحیم
مبارزات مردم مومن و ولایتمدار ایران به رهبری بزرگ مرد تاریخ اسلام و ایران امام خمینی (رحمة الله علیه) در بهمن 1357 به پیروزی رسید و نهال انقلاب اسلامی ایران به برکت تلاش علماء و آبیاری خون شهدای گرانقدر و از خودگذشتگی مردم همیشه در صحنه به ثمر نشست.
از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایت کار از هیچ تلاشی برای ضربه زدن به این نهال نوپا فروگذار نکردند. از هشت سال جنگ تحمیلی گرفته تا تحریم های ظالمانه، آن چه در توان داشتند علیه انقلاب و مردم شریف این خاک بکار گرفتند. 
در سال های اخیر نیز دشمنان با شدت بیشتری وارد جنگ اقتصادی شدند تا مردم را از همراهی و حمایت های همه جانبه از نظام اسلامی بازدارند.
در آخرین تلاش مذبوحانه ی خود با استفاده از فضای مجازی اغتشاشات گسترده راه انداختند و به قرآن، مقدسات، مساجد، نظام و رهبری اهانت کردند تا به خیال خام خود جوانان این مرز و بوم را مقابل نظام اسلامی قرار دهند. 
اما به لطف خداوند، رهبری حکیمانه و داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و بصیرت مثال زدنی مردم انقلابی و همیشه در صحنه این بار نیز شکست خوردند و نهال نوپای انقلاب اسلامی که به درخت تنومندی تبدیل شده است قوی تر و تنومندتر شد. 
نشست دوره ای اساتید سطوح عالیه و خارج حوزه علمیه قم همراه مردم هوشمند و قدرشناس کشورمان به ویژه طلاب، فضلاء و اساتید معظم حوزه های علمیه سراسر کشور در راهپیمایی 22 بهمن امسال که با ایام ماه رجب و اعیاد رجبیه هم زمان شده است با شکوه تر از سالهای قبل شرکت کرده بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی ایران تجدید پیمان می کند تا یکبار دیگر به ندای رهبری معظم انقلاب (مدظله العالی) لبیک گفته و استکبار و مزدوران منطقه ای آن را از نفوذ در ایران اسلامی مایوس نماید.
نشست دوره‌ای اساتید سطوح عالیه و خارج حوزه علمیه قم
ج, 11/21/1401 - 01:23