استاد دهقان مطرح کرد؛

«معمار حرم، باز به تعمیر جهان خیز»

به مناسبت عید سعید مبعث، استاد احمد دهقان از اساتید حوزه علمیه قم در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید به این موضوع پرداخت: «معمار حرم، باز به تعمیر جهان خیز»

/270/260/22/

این استاد سطوح عالی حوزه علمیه قم در ابتدای گفتگو خاطرنشان کرد: جاهلیت یکی از شاخصه‌ های اصلی قبل از دوران بعثت است؛ دختران زنده به گور شده، رونق کاباره ‌های اعراب جاهلی، خود برتربینی طبقاتی و ... از مؤلفه‌ های دوران جاهلیت اولی بود؛ اما جاهلیت مدرن و به عبارتی فرا مدرن، دارای همان شاخصه و مؤلفه‌ های جاهلیت اولی و با ویژگی هایی همانند سقط جنین دختر تا کازینوهای مدرن و ...، منتهی با رنگ و لعاب مدرنیسم و پست مدرنیسم است.

 

وی افزود: اگر تا قبل از بعثت و در زمان پیامبران پیشین، جهان به صورت جزیره وار مبتلا به کفر و شرک و نفاق بود، از قوم لوط، ابراهیم و ثمود، اصحاب الرأس، اصحاب أیکه و قوم مدین تا نمرودیان و فرعونیان، اما امروز کفر جهانی با قدرت و سرمایه ای افسانه ای در پی تبدیل جهان به دهکده ‌ای یکپارچه کفر است. دهکده ای با قبیله های مبتلا به شرک و کفر و سرمدارانی به مراتب وحشی تر و خونریزتر از نمرودیان و فرعونیان. این قبائل کفر و شرک امروزه به کمک فناوری و اقتصادی که حاصل استعمار و استحمار سرمایه های مادی و فکری و معنوی مستضعفین و پابرهنگان جهان مخصوصا مسلمان است، امروز به فرماندهی شیطان دنبال استحکام نظم نوین جهانی بر مبنای کفر و شرک اند.  

 

استاد دهقان افزود: امروز ابراهیم و موسی و عیسی در یک کلمه خاتم الانبیاء و خاتم الاوصیاء خلاصه شده و منتظر بعثتی دوباره است؛ چرا که مؤمنین راستین زیر منگنه کفر و شرک و نفاق ، جانشان به لب رسیده، از مسلمانان روهینگیا در میانمار تا زادگاه ابراهیم خلیل یعنی الخلیل و بیت المقدس که امروز زیر پوتین ‌های فرزندان یهودیان بنی قریظه‌ است یا از فرزندان ابوسفیان و بنی مروانی  که سرمایه مسلمانان را به تاراج برده و سینه و سر مسلمانان یمن و بحرین را با سرب های داغ یهود وسرمایه به تاراج رفته مسلمانان می شکافند. امروز نیاز به بعثتی دوباره و ویرانی کعبه بیلدربرگ Bilderberg است. خانه کعبه‌ای که روز فتح مکه از بت ها پاکسازی شد و دو امپراطوری روز دنیا، یعنی قیصر رم و کسرای ایران را به زیر کشید،  و محور توحید و تصمیم گیری و تصمیم سازی برنامه ‌های جهانی گردید، امروز دوباره تبدیل به بتخانه ‌ای شده برای کاسبی فرزندان ابوسفیان  و سرگرمی و محل سفر زیارتی و تفریحی مسلمین. اکنون تصمیم گیری و تصمیم سازی مخلوقات زمین از انسان تا محیط زیست و... به کعبه یهودیان در گروهی به نام بیلدربرگ Bilderberg Group منتقل شده؛ گروهی مرموز متشکل از سران یهود، کفار و مشرکین که با نشست سالانه برای سرنوشت 8 میلیارد انسان با توجه به منافع خود تصمیم گیری می‌ کنند.

 

وی افزود: رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: «أَنَا وَ عَلِيٌ‏ أَبَوَا هَذِهِ‏ الْأُمَّة» یعنی من و علی پدران این امتیم. این امت با نبودِ پدر به سان یتیمانی صغیر که اموال و هویتشان به تاراج رفته، چاره‌ای ندارد جز اتحاد و شکایت به خداوند متعال؛ و عرضه بداریم: «اللَّهُمَّ إِنَّا نَشْكُو إِلَيْكَ فَقْدَ نَبِيِّنَا وَ غَيْبَةَ إِمَامِنَا وَ كَثْرَةَ عَدُوِّنَا وَ شِدَّةَ الْفِتَنِ بِنَا وَ تَظَاهُرَ الزَّمَانِ عَلَيْنَا فَصَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ أَعِنَّا عَلَى ذَلِكَ بِفَتْحٍ مِنْكَ تُعَجِّلُهُ وَ بِضُرٍّ تَكْشِفُه‏...»  بارالها ما به درگاه تو شکایت می کنیم از فقدان پیغمبرت و از غیبت امام ما و بسیاری دشمن ما و کمی عدد ما و فتنه های سخت بر ما و غلبه محیط روزگار بر ما پس درود بر محمد و آلش فرست و ما را در همه این امور یاری کن به فتح عاجلی از جانب خود و برطرف ساختن رنج و سختی و نصرت با اقتدار و عزت و سلطنت حقه که تو آشکار گردانی و رحمتی از توجهت که بر همه ما شامل گردد و لباس عافیت که ما را بپوشاند به حق رحمت نامنتهایت ای مهربانترین مهربانان عالم.

 

پ, 11/19/1402 - 09:38