نشست دوره ای اساتید؛

بیانیه به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، بیانیه نشست دوره ای اساتید به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران بدین شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم 
"وَ نُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَی الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ" 
انقلاب اسلامی ایران با رهبری حکیمانه مرحوم امام خمینی (قدس سره) و مبارزات پیگیر علمای اسلام و مردم ایثارگر ایران در بهمن سال ۱۳۵۷ به ثمر رسید و نظام مقدس جمهوری اسلامی با آراء قاطع مردم شریف ایران تاسیس شد. 
 
از ابتدای پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران دشمنان قسم خورده ایران و اسلام به سرکردگی آمریکا و صهیونیست جنایتکار از هر حربه‌ای برای ضربه زدن به این نظام مقدس بهره برده‌اند. 
 
امروزه جنایتکاران صهیونیست در فلسطین مظلوم دست به نسل کشی و جنایات بی‌سابقه ای زده است که به خوبی عداوت آنها را نسبت به امت اسلامی آشکار می‌کند.  
اما به لطف خداوند علّی منان و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همواره شکست خورده‌اند و دچار سرافکندگی شده‌اند. 
 
نشست دوره‌ای اساتید سطوح عالیه و خارج حوزه علمیه قم از قاطبه طلاب و اساتید حوزه دعوت می‌کند تا به همراه مراجع عظام تقلید (دامت برکاتهم) و مردم شریف و همیشه در صحنه ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کرده و با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهبری عزیز آن تجدید پیمان کنند. 
نشست دوره‌ای اساتید سطوح عالیه و خارج حوزه علمیه قم

 

ش, 11/21/1402 - 21:04