استاد کعبی:

مظلوم و ظالم را عوضی گرفته اید/ اظهارات تان یادآور اقدام شیخ علی تهرانی بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد عباس کعبی عضو هیأت رییسه مجلس خبرگان رهبری در واکنش به اظهارات هتاکانه آقای امجد، گفت: انقلاب اسلامی با کنار زدن قدرت دو بلوک غرب و شرق نوعی گفتمان جدیدی را بر اساس مکتب اهل بیت(ع) شکل شکل داد و این گفتمان بیش از 40 سال مقاومت را پشت سر گذاشته و پیروزی های بزرگی را محقق کرد.

 

وی ادامه داد: ما در دهه اول انقلاب اسلامی شاهد پایان اتحاد شوروی بودیم و در دهه های دیگر نیز شکست لیبرال دموکراسی از مبانی تئوریکش تا در میدان عملکردش را مشاهده کردیم و به لطف خداوند امروز آمریکا رو به افول است؛ باید دانست که امروز چهار دهه پیروزی در کنار چهار دهه توطئه علیه انقلاب اسلامی شکل گرفته و گفتمان انقلاب اسلامی به عنوان گفتمان مقتدر و تأثیرگذار و سازنده در سراسر جهان مطرح است.

 

استاد کعبی خاطرنشان کرد: در این میان آمریکا و صهیونیست ها جنگ تمام عیاری که علیه مکتب اسلام و ملت ایران و نظام اسلامی شکل گرفته است را بی رحمانه شدت بخشیده اند؛ رهبری این جنگ بر عهده آمریکا، طرح و برنامه ریزی آن با صهیونیست ها و اجرای آن بر عهده مثلث شوم مزدوران، فتنه گران و خودباختگان است.

 

نایب رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بیان کرد: منافقان، سلطنت طلبان، بهائی ها و حکومت های حقیری همچون آل سعود در جرگه مزدوران قرار دارند که هزینه، جنگ رسانه، اطلاعات، طرح و برنامه، تخریب و تحریم و ترور از طریق آنها علیه ملت ایران عملیاتی می شود.

 

وی اظهار کرد: فتنه گران نیز شکست خوردگان جنگ ادراکی دشمن هستند که جای دوست و دشمن را در ذهن غبار آلود خود اشتباه گرفته اند و در دام حیله، فریب و مکر دشمنان سقوطی هولناک داشته اند و همواره با اعمال و رفتار خود به تکمیل پازل دشمن می پردازند؛ خودباختگان نیز در مقابل هیاهو و سر و صدای دشمن مغلوب شده  و به جای حمله به دشمن با خیال خام خود با توجیهی همچون تنش زدایی، فرار و تسلیم را تئوریزه می کنند و نگاه به بیرون دارند.

 

استاد کعبی عنوان کرد: روح الله زم از خودباختگی به فتنه گری و از فتنه گری به مزدوری ساده و از مزدوری ساده به مهره ای کلیدی برای دشمن تبدیل شد؛ این فرد در حقیقت حلقه وصل مزدوران، فتنه گران و خودباختگان و عامل مباشر جنگ افروزان و سرویس های جاسوسی آنان در عملیات فریب، براندازی، اغتشاش و تعرض به جان و مال و امنیت مردم بود و عامل کلیدی دشمن متخاصم در جنگ اطلاعاتی و تروریستی و رسانه ای به شمار می رفت که با دستان مقتدر سربازان امام زمان(عج) و نیروهای مقتدر امنیتی در حالی که در سطح بالایی از حفاظت داشت در قالب یک برنامه پیچیده اطلاعاتی دستگیر و در روند محاکمه مفسد فی الارض شناخته شد و به سزای جنایت خود رسید.

 

عضو هیأت رییسه مجلس خبرگان رهبری به هیاهوی رسانه های معاند و غربی ها در واکنش به اعدام روح الله زم اشاره و مطرح کرد: سروصداهایی که بعد از اعدام این مفسد فی الارض به وقوع پیوست نشان می دهد اعدام این مهره کلیدی، برنامه جنگ همه جانبه آنها را در عرصه جنگ نرم و براندازی و شورش بر هم ریخته است.

 

وی اضافه کرد: حال در این میان شیخ ساده لوحی که متأسفانه در فتنه 88 سقوط کرد و غبار فتنه ذهنش را آلوده ساخت و متأثر از القائات فرزند و اطرافیان و جنگ روانی دشمنان شده بود با حالت خودباختگی و گم گشتگی و بی هویتی و با انفعال جای مظلوم و ظالم را عوضی گرفت و به جای هجوم به آمریکا به عنوان شیطان بزرگ و طاغوت اکبر و حکومتی ستمکار علیه بشریت، صهیونیسم بین الملل، مزدوران، فتنه گران و خودباختگان، مظلوم، یعنی انقلاب، نظام اسلامی، ملت و پرچمدار اسلام و مکتب اهل بیت(ع) که همچون خورشید می درخشد و راه امام راحل را پیش می برد را نشانه گرفته است.

 

استاد کعبی با بیان اینکه هتاکی آقای امجد نشان از مظلومیت رهبری و در عین اقتدار ایشان است، تصریح کرد: آقای امجد هتاکانه، ظالمانه، بدون تقوا و بدون درایت با نوعی کینه و جهالت نسبت به رهبر معظم انقلاب جسارت می کند و جسارت های ایشان انسان را یاد شیخ علی تهرانی در دوران جنگ تحمیلی می اندازد که علیه امام(ره) توهین کرد.

 

وی ادامه داد: در همه جای جهان با کودتا گران شدید ترین برخورد را می کنند؛ به عنوان مثال در ترکیه بعد از کودتایی که پیش آمد، ده ها هزار نفر از کار برکنار شده، بیش از صد هزار نفر زندانی شدند و بسیاری را نیز اعدام کردند.

 

نایب رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم عنوان کرد: مراحل صدور حکم روح الله زم در دادگاه ها اعم از دادگاه بدوی، تجدید نظر و دیوان عالی کشور طی شده و طبق ضوابط شرع و قانون و اعترافات روشنی که داشته است مفسد فی الارض شناخته شده و جرمش محرز گردیده است و ما باید از صلابت قوه قضاییه در دفاع از اقتدار و امنیت نظام اسلامی و حقوق ملت ایران تشکر کنیم.

 

وی تصریح کرد: این شیخ ساده لوح و فریب خورده فتنه گران، به جای محکوم کردن ظالم به محکوم کردن جمهوری اسلامی و رهبری مظلوم و مقتدر می پردازد؛ این نه اولین و نه آخرین خواهد بود و باید دانست که قاطبه بزرگان حوزه، اساتید و طلاب و فضل و عموم افرادی که خود را پیرو مکتب حاج قاسم می دانند این حرکت سخیف و هتاکانه شیخ ساده لوح و هتاک را محکوم می کنند.

 

استاد کعبی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به این که در آستانه نهم دی و روز بصیرت قرار داریم، مردم با رهبری و ولایت و مسیر نورانی شهدا تجدید بیعت می کنند؛ مردم نشان داده اند که هر کجا فتنه ای در کار باشد با تمام قدرت آن را محکوم خواهند کرد.

/260/12/

ي, 09/30/1399 - 08:30