استاد زاهدی پور:

ترویج فرهنگ ازدواج دینی، اصلی ترین راهکار تسهیل در ازدواج است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد حسینعلی زاهدی پور تصریح کرد: شفاف سازی بودجه به ویژه بودجه شرکت‌های دولتی مصون ساز است و از طرفی مسؤولان محلی باید گزارش دقیق بودجه را به مردم ارائه کنند.

 

وی افزود: شهرستان خرم‌دره به دلایل مختلف اجتماعی و سیاسی از محرومیت زیادی رنج می‌برد و انتظار این است که این شهرستان از اعتبارات محرومیت‌زدایی و ۳ درصد نفت بهره‌مند شود.

 

وی خاطر نشان کرد: وابستگی حراست‌ها به مدیران ادارات، زمینه ساز بسیاری از انحرافات اقتصادی و سیاسی شده و باید اصلاح شود.

 

وی انتخابات ۲۸ خرداد را آزمون سرافرازی برای شورای نگهبان خواند و افزود: دشمنانی که از مشارکت ۴۸ درصدی ناراضی‌اند، همان‌ها هستند که اول انقلاب از رأی ۹۸ درصدی مردم به قانون اساسی در ۵۸ ناراضی بودند.

 

زاهدی پوربا اشاره به اینکه ایجاد تحول در همه عرصه‌های کشور توسط دولت سیزدهم مورد تاکید است، یادآور شد: همان گونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند تحوّل لازم است و راه ایجاد تحوّل عبارت از تشکیل یک دولت معتقد به‌تحوّل و معتقد به‌عنصر تحوّل‌آفرین است.

 

وی در ادامه با اشاره به نشست مجازی گروهک تروریستی منافقین اذعان داشت: برخی کشورها و سیاستمداران غربی در حالی از گروهک تروریستی منافقین حمایت می‌کنند که این گروهک بیش از ۱۷ هزار نفر از هموطنان بی‌گناه ایرانی را به خاک و خون کشیده‌اند.

 

وی افزود: حمایت مجدد آمریکا و برخی کشورهای اروپایی از منافقین، صفحه‌ای دیگر از صفحات تاریک حقوق بشری این کشورهاست، چنانچه حمله بی‌امان نظامی و سایبری به حشد الشعبی به عنوان یکی از ارکان مهم و مردمی مبارزه با داعش، حقیقت شوم این کشورها را نمایان‌تر می‌سازد.

 

وی با اشاره به اختلافات امارات و عربستان، اضافه کرد: ضعف در حاکمیت امارات و عربستان و افول اتحاد خیالی عربستان و امارات، بسیاری از معادلات منطقه‌ای به نفع جبهه مقاومت و علیه جبهه استکبار در حال شکل گیری است.

 

وی تصریح کرد: اختلافات برخی کشورهای عربی که مدت‌ها طمع نفوذ در حاشیه خلیج فارس داشته‌اند، شدت یافته و امروز دمل چرکین اختلاف سر باز کرده و با وجود نقش آفرینی برخی کشورهای غربی به ویژه آمریکا، رو به رشد است.

/260/12/

چ, 04/23/1400 - 10:17