استاد اجاق نژاد مطرح کرد؛

مسجد جمکران بهترین جای دنیا برای خدمت به خدا و امام زمان

به گزارش پایگاه نشست دوره ای اساتید، حجت الاسلام والمسلمین سید علی اکبر اجاق نژاد صبح امروز در نشست صمیمی با خادمان مسجد مقدس جمکران با اشاره به اینکه امیرالمومنین(ع) فرمودند دنیا مکانی برای مسابقه در آخرت است، اظهار کرد: کسی که در این مسابقه پیروز شود پاداشش بهشت است و بازنده آن جهنمی خواهد شد و خدای متعال به بازنده هیچ فرصتی برای جبران نخواهد داد. 

 

وی خطاب به خادمان مسجد مقدس جمکران ابراز کرد: امروز هیچ موردی برای فخر نیست و هر کس باید بر اساس وظیفه ای که عهده دار شده به خانه خدا و اهل بیت(ع) خدمت کند. 

 

تولیت مسجد مقدس جمکران با تاکید بر اینکه خدای متعال جای خوبی را برای خدمت کردن به ما اهدا کرده است، ابراز کرد: باید در بهترین جای دنیا خالصانه خدمت کرده و خودمان را برای مسابقه در آخرت و رسیدن به بهشت آماده کنیم. 

 

حجت الاسلام والمسلمین اجاق نژاد خاطرنشان کرد: معنی عملی تولیت مسجد، خدمت کردن به خادمان آن است و اگر غیر از این باشد راه اشتباه است. ما اگر بتوانیم مجموعه ای صمیمی و مخلص باشیم و با قصد خدمت به خانه خدا و امام زمان(عج) وظایفمان را انجام دهیم، این راه روشن است و درهای رحمت به رویمان باز می شود.

پ, 08/25/1402 - 17:08