استاد رضوی مهر:

امروز جبهه متحدی از سوی کشورهای گوناگون علیه اسرائیل شکل گرفته است

حجت الاسلام والمسلمین رضوی مهر، رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در گردهمایی مجمع نمایندگان طلاب که با موضوع فلسطین در سالن جلسات استانداری قم برگزار شد، با اشاره به آیه 20 سوره توبه، اظهار داشت: خداوند متعال در این آیه فرموده است: «الَّذينَ آمَنُوا وَ هاجَرُوا وَ جاهَدُوا في سَبيلِ اللهِ بِأَمْوالِهِمْ وَ أَنْفُسِهِمْ أَعْظَمُ دَرَجَةً عِنْدَ اللهِ ‌وَ أُولئِكَ هُمُ الْفائِزُونَ / آنها که ایمان آوردند و هجرت کردند و با اموال و جانهایشان در راه خدا جهاد نمودند، مقامشان نزد خدا برتر است و آنها پیروز و رستگارند!».

وی به شهادت سردار سید رضی موسوی در سوریه اشاره کرد و ابراز داشت: این شهادت مفهومی را بازتاب می دهد که اگر ترامپ لامذهب و دور از کرامت انسانی، فرمانده دل ها و سالار شهیدان جمهوری اسلامی ایران، حاج قاسم سلیمانی را به شهادت رساند و این عملیات مستقیما از سوی کاخ سفید مدیریت شد، شهید سید رضی موسوی عزیز نیز مستقیما با دستور رژیم غاصب و جعلی اسرائیل مورد حمله قرار گرفته و این جنایت قطعا بی پاسخ نخواهد ماند و مقاومت انتقام آن را خواهد گرفت. 

رئیس مجمع نمایندگان طلاب خاطرنشان ساخت: اسرائیل در داستان طوفان الاقصی و دفاع جانانه حماس و مردم غزه، شکست سختی را متحمل شده و به شهادت رساندن شهید موسوی نشان از دریوزگی اسرائیل است.

حجت الاسلام والمسلمین رضوی مهر بیان داشت: امروز در کشورهای اروپایی و در کنار کاخ سفید، اجتماعات بزرگی را نه از سوی مسلمانان و شیعیان، بلکه از سوی لائیک ها شاهد هستیم که علیه آمریکا و اسرائیل خونخواهی می کنند. 

وی اظهار داشت: قطعا چنگال انتقام جبهه مقاومت حلقوم شما را نشانه گرفته و شما مانند حیوانات جنگل در این دنیای پلید ذبح شده و به زباله دان تاریخ خواهید رفت و پیروزی برای مظلومان است.

رئیس مجمع نمایندگان طلاب در پایان ابراز داشت: امروز جبهه متحدی از سوی کشورهای گوناگون علیه اسرائیل شکل گرفته و فریاد انتقام سر می دهند که یکی از این کشورها، کشور یمن است که کشتی های اسرائیلی را در باتلاق فرو برده است.

حجت الاسلام والمسلمین رضوی مهر در پایان خاطرنشان ساخت: مجمع نمایندگان طلاب دارای ظرفیت های گوناگونی است که می تواند به مسئله مقاومت و فلسطین کمک نماید.

چ, 10/06/1402 - 18:20