آل‌سعود بخاطر اهداف کثیف خود کاخ سفید را پرستش می‌کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، همزمان با سالروز تخریب قبور ائمه بقیع در هشتم شوال توسط آل سعود مراسم محکومیت این جنایت در مسجد صاحب الزمان (عج) ورامین با حضوراستاد صدیقی امام جمعه موقت تهران برگزار شد.

 

پ, 02/30/1400 - 13:43

سوره «هل اتی» متعلق به حضرت زهرا(س) است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران، ششم دی‌ماه در اولین روز مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا(س) که در مسجد امام حسین(ع) برگزار شد، با اشاره به مقام عصمت اهل بیت(ع)، گفت: مقام عصمتی که خداوند به حضرت زهرا(س) با استناد به آیات قرآن از جمله آیه مباهله داده است در نوع خود بی‌نظیر به حساب می‌آید، به‌طوری که گویا حتی انبیای بزرگ الهی به چنین مقامی نرسیده بودند؛ شاهد بر این مدعا توبه‌ای است که از سوی حضرت آدم با توسل به نام پنج تن آل عبا صورت گرفته است و توبه‌اش قبول شد.

ي, 10/07/1399 - 18:41

مرحوم آیت الله یزدی هرگز دربرابر جریان اشرافیت سکوت نکرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد کاظم صدیقی تولیت مدرسه علمیه امام خمینی(ره)، در جلسه درس اخلاق که در همین مدرسه علمیه برگزار شد، گفت: نزد خداوند متعال عزیزتر و شریف تر از اهل بیت(ع) وجود ندارد برای همین ما انسان ها آن بزرگواران را شفیع و واسطه قرار می دهیم و از خداوند درخواست خود را تمنا می کنیم.

 

ج, 09/21/1399 - 09:32

حوزه‌های علمیه اهل عمل هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد صدیقی گفت: نکند که کرونا باعث افت تحصیلی طلاب شود، وظیفه طلاب، امروز بسیار سنگین تر از قبل شده است.

 

امام جمعه موقت تهران ادامه داد: دشمن امروز برخی را با تفکر سکولاری و شعار ما نمی توانیم از میدان حذف می‌کند و بعضی را نیز با ترور فیزیکی از میدان خارج می کند.

 

چ, 09/12/1399 - 11:19

دنیا محل آسودگی و استراحت نیست

به گزاش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد کاظم صدیقیمنزلگاه حقیقی انسان را آخرت دانست و گفت: دنیا فانی بوده و مکانی جاویدان نیست، از این رو انسان ها نباید دل به آن ببندند و آن را بهشت خود بپندارند.

 

وی با بیان اینکه دنیا محل آسودگی و استراحت نیست، ادامه داد: دنیا محل کار، تلاش و کوشش است، از این رو باید همواره تلاش کنیم تا در آخرت نتیجه اعمال خود را ببینیم.

 

ج, 08/30/1399 - 15:34

یاد مرگ در خودسازی و مبارزه با رذائل اخلاقی بسیار مهم است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد کاظم صدیقی، امروز در جلسه درس اخلاق مدرسه علمیه امام خمینی(ره) اظهار داشت: زیارت عاشورا کلام الله است.

 

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه اتصال انسان به کلام الله روح آدمی را جلا می دهد، ابراز کرد: بزرگان و علمای دین اهل مداومت بر زیارت عاشورا بودند؛ طلاب به عنوان سربازان امام زمان(عج) باید اهل قرائت زیارت عاشورا باشند چرا که زیارت عاشورا دعای انتظار است.

 

وی ظهور امام زمان(عج) را در گرو عینیت یافتن توحید در عالم هستی دانست و گفت: شرک نباید در جهان باقی بماند در این صورت است که امام ظهور می کنند.

ش, 08/17/1399 - 12:09

خطبه فدکیه؛ بیانگر بصیرت بی نظیر حضرت زهرا در برابر ولایت ستیزان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد کاظم صدیقی تولیت مدرسه علمیه امام خمینی(ره)، عصر امروز در مراسمی که به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا(س) به صورت مجازی در همین مدرسه علمیه برگزار شد، گفت: حضرت زهرا(س) از سلسله نوریان است.

 

وی با بیان اینکه حضرت زهرا(س) انسان کامل است، افزود: حضرت صاحب ولایت مطلقه بر کل عالم امکان بوده و بافت وجودی دنیویشان از میوه های بهشتی است لذا ایشان بوی سیب و یاس می دهند.

 

ش, 08/10/1399 - 11:55

آغاز امامت حضرت ولی عصر فصل جدیدی در زندگی بشریت است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد کاظم صدیقی با اشاره به سالروز میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) گفت: بر اساس آیات قرآن کریم، پیامبر مکرم اسلام(ص) «رحمة للعالمین» هستند، از این جهت هر آنچه از سوی ایشان اعم از قوانین و مقررات اسلامی و قوانین مجازات اسلامی یا حتی جنگ و غزوات صادر شده، برای بشریت رحمت است.

 

ش, 08/03/1399 - 16:51

ترس؛ دلیل اصلی سازش با دشمن

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد کاظم صدیقی تولیت مدرسه علمیه امام خمینی(ره)، در دوازدهمین جلسه از سلسله نشست های اخلاقی، که صبح امروز به صورت برخط و مجازی در مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران تهران برگزار شد، گفت: هجرت انبیا، هجرت پیامبر خاتم، هجرت امام حسین و حضرت علی(ع) مایه بقاء دین شده و فرصت هایی برای نفوس مستعده پیش آورده و آنها را در مسیر تکامل و خروج از ظلمات قرار داده است.

 

د, 07/28/1399 - 15:25

وقتی هدف بهشت است باید هزینه های مانند شهادت در راه خداوند متعال را پرداخت کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد کاظم صدیقی گفت: مردم بعد از 40 سال از انقلاب اسلامی یاد امام، شهدا، دفاع، جهاد، و گذشت از مال و فرزند را در کلاس تجدید خاطره رزمندگان و ایثارگران زنده نگه می دارند.

 

استاد صدیقی عنوان کرد: بی دین ها، ماتریالیست ها و لیبرال ها به بهانه آزادی اجازه هرکاری به خودشان می دهند، در حالی که توجه ندارد که آنها و هرچه در آسمان ها و زمین است، مخلوق خداوند متعال هستند و باید فرمان او را اطاعت کنند.

 

اشتراک در RSS - استاد کاظم صدیقی