تصاویر جلسه عمومی نشست دوره ای اساتید در تاریخ 7 آذر 1397

چ, 09/07/1397 - 22:26

جلسه عمومی نشست دوره ای اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم برگزار شد

اجلاسیه عمومی نشست دوره ای اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم امشب با حضور حدود هزار و صد تن از اساتید حوزه علمیه قم در مدرسه مرحوم آیت الله العظمی گلپایگانی برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، جلسه عمومی نشست دوره ای اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم با موضوع حفظ اصالت های حوزه راهکارها و چالش ها امشب پس از نماز مغرب و عشاء با حضور با شکوه اساتید حوزه علمیه قم در مدرسه مرحوم آیت الله العظمی گلپایگانی برگزار شد.

چ, 09/07/1397 - 20:57

امروزه عصر غربال قبل از ظهور واقع شده است

استاد ابوالقاسم علیدوست

استاد علیدوست گفت: در عصر غربال قبل از ظهور، خاکستر شک و شبهه بر همه اعتقادات ریخته می شود و فضا را به گونه ای مسموم می‌کنند که مردم مرجع و ملاذی نشناسند که اعتقادات خود را عرضه و شبهاتشان را برطرف کنند.

 

س, 03/06/1393 - 06:40

آنچه در بعثت تحقق یافتنی است در سایه امامت دست یافتنی خواهد بود

استاد محمد عندلیب همدانی

استاد عندلیب همدانی گفت: اعتقاد شیعه آن است که آنچه در بعثت تحقق یافتنی است در ظل امامت دست یافتنی خواهد بود فلذا محور علمی، فقهی، تفسیری و کلامی در همه مباحث حوزوی امامت است.

 

س, 03/06/1393 - 03:17

تصاویر جلسه عمومی نشست دوره ای اساتید در دفتر آیت الله العظمی صافی

 

 

 

جلسه عمومی نشست دوره ای اساتید پنجم خرداد 1393 در شب مبعث رسول گرامی اسلام صلی الله علیه و آله و سلم با حضور حدود 900 نفر از اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم در دفتر حضرت آیت الله صافی گلپایگانی برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

س, 03/06/1393 - 02:37

اتحاد، انسجام و حضور شما اسباب خوشحالی امام زمان را فراهم خواهد کرد

آیت الله العظمی صافی گلپایگانی

حضرت آیت الله صافی گلپایگانی فرمودند: همین اتحاد و انسجام و حضور شما اسباب خوشحالی امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف را فراهم خواهد کرد، امیدوارم همگی بتوانید نسبت به این تکالیفی که دارید به نحو احسن انجام وظیفه کنید.

 

س, 03/06/1393 - 01:50

جلسه عمومی نشست دوره ای اساتید برگزار شد

جلسه عمومی نشست دوره ای اساتید

در شب مبعث رسول گرامی اسلام صلی الله علیه و آله و سلم، جلسه عمومی نشست دوره‌ای اساتید با حضور باشکوه اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، جلسه عمومی نشست دوره ای اساتید در شب مبعث رسول گرامی اسلام صلی الله علیه و آله و سلم با حضور حدود 900 نفر از اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم در دفتر مرجع تقلید شیعیان حضرت آیت الله صافی گلپایگانی برگزار شد.

 

اشتراک در RSS - جلسه عمومی نشست دوره ای اساتید