عظمت و قدرت ایران قدرت اسلام و اهل بیت است

عظمت و قدرت ایران قدرت اسلام و اهل بیت(ع) است و باید امت اسلام را با جایگاه ایران اسلامی آشنا کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، حضرت آیت الله حسین نوری همدانی با اشاره به سیاست های غلط حاکمان سعودی افزود: متأسفانه سعودی ها با آمریکا و صهیونیست ها ارتباط و وحدت دارند و در سیاست با ایران مقابله می کنند، از نظر اعتقادی و دینی نیز سعودی ها دشمن شیعه محسوب می شوند و علیه تشیع کار جدی می کنند.

 

ش, 11/05/1398 - 13:42

مبلغان حقایق فاطمیه را بیان کنند

حضرت آیت‌اللّه العظمی نوری همدانی با بیان اینکه حضرت فاطمه«سلام الله علیها» یک تاریخ پردرد است، گفتند: بر این اساس باید این فاطمیه را پررنگ داشت، مجالس در همه‌جا با در نظر گرفتن شرایط کرونا اقامه شود و مبلغان حقایق فاطمیه را بیان کنند.

د, 10/06/1400 - 10:45

احیای سنت‌های حوزوی، راهبردی محوری برای رسانه حوزوی مناهج است

حضرت آیت الله نوری همدانی در دیدار آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان، با بیان اهمیت جایگاه اهل بیت (علیهم السلام) در جهان اسلام گفتند: ما باید فرهنگ اهلبیت علیهم السلام که همان اسلام ناب است را معرفی کنیم و شناخت این موضوع برعهده علماست.

د, 09/29/1400 - 17:21

منش شیعه پرهیز از اختلاف و تبیین حقایق تاریخی است

حضرت آیت الله نوری همدانی در ديدار آيت الله نورمفيدی نماينده ولی فقيه در استان گلستان و امام جمعه گرگان با بیان اهمیت جایگاه اهل بیت(ع) در جهان اسلام گفت: ما بايد فرهنگ اهلبيت(ع) كه همان اسلام ناب است را معرفی كنيم و شناخت اين موضوع برعهده علماست.

د, 09/29/1400 - 16:59

پیام تسلیت درپی درگذشت والده آیت الله فاضل لنکرانی

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی در پیامی، درگذشت والده آیت الله فاضل لنکرانی را تسلیت گفتند.

متن پیام مرجع تقلید شیعیان به شرح زیر است:

چ, 09/24/1400 - 20:12

هر نهضت و قیام اسلامی صورت می‌گیرد در رأس آن یک روحانی شجاع قرار دارد

حضرت آیت الله نوری همدانی پیامی به همایش بزرگداشت میرزا کوچک خان جنگلی که در قم درحال برگزاری است صادر کردند که متن پیام معظم له به این شرح است:

س, 09/23/1400 - 18:45

نیروهای مومن انقلابی به مسئله اتحاد توجه زیادی داشته باشند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، حضرت آیت الله نوری همدانی، امروز در دیدار با اعضای حزب موتلفه اسلامی با بیان اهمیت انقلاب اسلامی گفتند: در زمان حکومت طاغوت استکبار جهانی منابع و ثروت ملی ما را به غارت می برد نه از استقلال خبری بود و نه ارزشهای اسلامی در جامعه حاکم بود، حکومت پهلوی با ایجاد

س, 09/16/1400 - 10:23

محتوای کتب درسی بر اساس معارف توحیدی تدوین شود

 حضرت آیت الله حسین نوری همدانی، پیش از ظهر امروز در دیدار یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش با بیان اهمیت آموزش و پرورش در اسلام گفت: بعثت انبیاء در راستای آموزش و رشد استعدادها و تزکیه و تعالی افراد جامعه بوده است. از این رو اهل بیت عصمت و طهارت(ع) نسبت به تعلیم و تعلم نسل جوانان و نوجوانان تأکید فراوان نموده اند.

د, 09/15/1400 - 14:42

مسائل و حقایق آخرالزمان را برای مردم تبیین کنید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی، تریبون نماز جمعه را واسطه بین مردم و نظام بیان کرده و افزودند: باید در نماز جمعه مسائل عصر کنونی برای مردم تبیین و تحلیل شود.

س, 09/09/1400 - 19:42

امروز بیش از هر زمانی دیگر نیاز به همبستگی میان مسلمین احساس می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، آیت الله العظمی نوری همدانی در دیدار اتحادیه علماء اهل بیت ترکیه با اشاره به سابقه اسلام در ترکیه گفتند: مردم ترکیه مردم بسیار روشن، متدین و مهربان هستند.

اشتراک در RSS - آیت الله العظمی نوری همدانی