استاد علما:

شرکت نکردن در انتخابات و تحریم آن جفایی بزرگ به انقلاب و امام شهداست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد مصطفی علما ظهر امروز در مراسم تجلیل از فعالان رزمایش کمک های مومنانه که در سالن جلسات اتاق بازرگانی استان کرمانشاه برگزار گردید، اظهار داشت: اقتدار و صلابت امروز ایران اسلامی همگی مرهون رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری است.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه گفت: تحریم هایی که اکنون علیه ایران اسلامی توسط ابرقدرتها و زورگوها انجام می گیرد نشان دهنده اقتدار این نظام است و می خواهند با این روش جلوی قدرت ما را بگیرند زیرا مستکبرین نشان داده اند که هرگز به دنبال تحریم یک کشور ضعیف نبوده اند.

 

وی در ادامه سخنان خود تاکید کرد: امام خمینی (ره) بعد از قرنها که به تدریح اسلام در حال کمرنگ شدن و تبدیل شدن به یک دین درباری بود، دوباره با همت و استعانت از خداوند متعال نظام اسلامی را برپا کرد و زمینه ساز زنده شدن دوباره این دین رحمانی در عصر جدید گردیدند.

 

استاد علما افزود: اسلام دینی مترقی و به روز است و برای تمام شئونات و مسایل زندگی بشر برنامه و راهکار دارد، از این رو باید گفت که اسلام دینی موفق است که باید آن را در بطن زندگی خود جاری کنیم.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه گفت: امام خمینی (ره) در زمان حیات مبارکشان نگاه بسیار ویژه ای به مستضعفان داشتند و امروز نیز رهبر معظم انقلاب اسلامی این ویژگی را دارند و همه دیدیم که به فرمان معظم له همه برای انجام کمک های مومنانه در کشور پای کار آمدند که این امری ستودنی است.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتخابات 1400 ریاست جمهوری، عنوان داشت: مقام معظم رهبری به رئیس جمهوری منتخب و آینده ایران تاکید دارند که مسایلی همانند اشتغال و از بین بردن فقر و تنگدستی در کشور را جزو اولویت ها قرار دهد.

 

استاد علما در ادامه تاکید کرد: به جرات می توان گفت که شرکت نکردن در انتخابات و تحریم آن به هر علت یک جفای بزرگ به انقلاب و نظام و آرمان های امام و شهداست زیرا تنها با برگزاری یک انتخابات پرشور می توانیم از مشکلات حال حاضر عبور کنیم.

وی اظهار داشت: کشور ایران از نظر منابع طبیعی جزو 10 کشور ثروتمند دنیا محسوب می گردد، لذا شایسته نیست که در چنین کشوری بیکار داشته باشیم، بنابراین با انتخاب اصلح می توانیم که بر مسئله بیکاری فائق آییم.

/260/12/

پ, 03/13/1400 - 13:00