مردم به شعارها اکتفا نکنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد محمدباقر تحریری در سومین جلسه از شرح نامه امام علی (ع) به مالک اشتر به تبیین ویژگی‌های رئیس جمهور و کابینه او پرداخت و اظهار داشت: رئیس جمهور باید اهتمام ویژه ای به حفظ ایمان و تقوای خود و جامعه داشته باشد و این امر جز در سایه اطاعت از دستورات دین تحقق پیدا نمی‌کند.

س, 03/25/1400 - 13:38

حضور حداکثری مردم ناامیدی استکبار را در پی دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، حضرت آیت الله مظاهری: دشمنان انقلاب و جمهوری اسلامی همواره در صدد هستند تا این امتیاز ملّی و اسلامی را کم‌رنگ و بی‌رونق نمایند، امّا ملّت بزرگوار، همواره با حضور در صحنه، آنان را ناامید ساخته‌اند.

/260/12/

د, 03/24/1400 - 23:34

فرهنگ اسلامی شاخصه اصلی انتخابات

سید محمد مهدی بطحائی گلپایگانی مقرر کتاب جلوه ای از نهج البلاغه در موضوع جایگاه فرهنگ در انتخابات و مناظرات گفت: ذات اقدس اله در بخش پایانی آیه 3 سوره مبارکه مائده می فرماید: (..

پ, 03/20/1400 - 13:35

شرکت نکردن در انتخابات و تحریم آن جفایی بزرگ به انقلاب و امام شهداست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد مصطفی علما ظهر امروز در مراسم تجلیل از فعالان رزمایش کمک های مومنانه که در سالن جلسات اتاق بازرگانی استان کرمانشاه برگزار گردید، اظهار داشت: اقتدار و صلابت امروز ایران اسلامی همگی مرهون رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری است.

 

پ, 03/13/1400 - 13:00

شورای نگهبان بدون توجه به جناح و جریان های سیاسی به قانون عمل کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد سید احمد خاتمی عضو فقهای شورای نگهبان در برنامه «ایران عزیز ما» با اشاره به انتخابات پیش رو اظهار داشت: مسئله انتخابات و انتخاب، از برکاتی است که نظام جمهوری اسلامی ایران برای مردم به ارمغان آورد. نظام طاغوت نظام سلطنتی بود و در نظام سلطنتی جایی برای رای مردم نیست.

چ, 03/12/1400 - 13:06

رسالت حوزه دعوت به حضور حداکثری در انتخابات است

سید جمال‌الدین میرمحمدی صبح امروز در جمع کارکنان مرکز خدمات با تأکید بر اهمیت حضور حداکثری در انتخابات، گفت: امام(ره) فرمودند که انقلاب اسلامی ایران، انقلابی بود که پیامبر اسلام(ص) و امام علی(ع) به دنبال آن بودند که در آن زمان اتفاق نیفتاد و حالا که در زمان ما روی داده است وظیفه داریم از آن دفاع کنیم.

ش, 03/08/1400 - 15:18

مشارکت در انتخابات وظیفه آحاد ملت است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، حضرت آیت‌الله العظمی علوی گرگانی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری شرکت کرد.

 

آیت الله علوی گرگانی بیان داشت: در انتخابات مجلس دو موضوع مهم و خطیر باید مورد توجه قرار گیرد، ابتدا شرکت در انتخابات مجلس است که همگان باید مشارکت داشته باشند و مشارکت یک وظیفه است. ثانیاً باید افرادی را انتخاب کرد که صلاحیت ورود به خانه ملت را داشته باشند و نباید کلید خانه ملت را به دست هر کسی سپرد بلکه باید کلید را به اهلش بسپاریم./260/12/

ج, 12/02/1398 - 18:53

مردم ایران با حضور پای صندوق‌های رأی کشور را حراست و تقویت کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی، این مرجع عالیقدر جهان تشیع دقاقی پیش در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میاندوره ای مجلس خبرگان رهبری قم شرکت کردند و رأی خود را به صندوق سیار شماره 562 انداختند.

 

ایشان سپس در سخنانی گفتند: حفظ نظام از اوجب واجبات است و انتخابات مظهر مردم سالاری دینی است و این مملکت، مملکت امام زمان(عج) است و هر کس که به امام زمان(ع) علاقه و ایمان دارد باید در انتخابات شرکت کند.

 

ج, 12/02/1398 - 18:45

شرکت در انتخابات ضامن جمهوریت نظام است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، آیت الله سبحانی با اشاره به لزوم شرکت پرشور مردم در انتخابات مجلس بیان داشت: به نامزد مومن، معتقد به خدا و کاردان رای دهیم؛ شرکت در انتخابات ضامن جمهوریت نظام است.

 

ایشان افزود: جایی که سرنوشت ما به آن بستگی دارد، باید در انتخابات آن حساس و مشارکت جدی داشته باشیم، علاوه بر شرکت پرشور در انتخابات باید به نامزد مومن و معتقد به خدا، دین اسلام و کاردان رای بدهیم./260/12/

د, 11/28/1398 - 16:41

ویژگی های لازم نماینده مردم در نگاه به آیات و روایات

متعهد و علیم بودن، توانایی جسمی و دغدغه مندی نسبت به دین، از ویژگی های یک نماینده تراز نظام اسلامی است.

 

استاد سید مسعود نجم الهدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، به توضیح ویژگی های کاندیدای مورد نظر اسلام پرداخت. وی با بیان شرایط خطیر این سال ها و تقابل جدی تر و آشکارتر نظام اسلام و استکبار، ابراز امیدواری کرد که مسؤولان قوای مقننه، مجریه و قضاییه توفیق خدمت بیشتر و بهتری داشته باشند.

 

اشتراک در RSS - شرکت در انتخابات