ملت از این انتخابات خیر خواهد دید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در اولین دقایق آغاز رأی‌گیری «سیزدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری»، «ششمین دوره‌ی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا»، «انتخابات میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری» و «انتخابات میان دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی» با حضور در محل صندوق سیار ۱۱۰ در حسینیه‌ی امام خمینی (رحمه‌الله)، رأی خود را به صندوق انداختند.

ج, 03/28/1400 - 10:19

کمیت حضور و کیفیت انتخاب

اقدام انسان ها در تمام اموری که به سرنوشت آنها مربوط می‌ شود، بر اساس عقلانیت و ‌دیانت در امور است؛ معیارها و میزان‌ های انتخاب اصلح برآمده از جامعیت دین و عقل است که شخصیت فردی و اجتماعی اشخاص در بکار بستن این معیارها در تشخیص‌ ها و تصمیم ‌ها است.

 

به مناسبت بیست و هشتم خرداد و روز انتخابات، استاد بزرگوار، حسین بنیادی از اساتید حوزه علمیه قم در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید به موضوع «کمیت حضور و کیفیت انتخاب» پرداخت.

 

پ, 03/27/1400 - 19:26

راه علاج مشکلات و گرفتاری ها حضور در پای صندوق های رأی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد محمد امامی کاشانی ضمن تسلیت ایام شهادت امام صادق(ع)، ارتحال امام خمینی و گرامیداشت قیام خونین 15 خرداد، ویژگی های شخصیت ممتاز امام(ره) را مورد توجه قرار داد و گفت: ایشان دارای حالت های آسمانی و طمأنینه بوده و غرق در خدا و معنویات بودند.

 

ج, 03/14/1400 - 13:55

شرکت در انتخابات موجب نصرت دین می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد نجف لک زایی در ویژه برنامه در سوگ امام جماران که در آستانه سالگرد رحلت امام خمینی(ره) از طریق لایو مراسم حوزه های علمیه خواهران پخش شد، اظهار داشت: یکی از ویژگی های رهبران آنها توکل و تکیه آنها بر خداوند متعال است.

ج, 03/14/1400 - 12:59

منتخبان ملت باید تلاش کنند تا هرگونه خطر را از کشور زدوده و هر طمعی از آن را برطرف کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، آیت الله جوادی آملی با شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در قم، افزودند: خدا را شاکریم که ما را حق‌شناس قرآن و عترت، ملت بزرگ ایران و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی کرد.

 

ایشان اضافه کردند: از ملت هم شاکریم که در تمام صحنه‌ها نظیر روز قدس در صحنه حضور پرشور دارند.

 

آیت الله جوادی آملی ادامه دادند: خدا به ما وعده داده است که اگر یک گام به سمت او برداریم، ۱۰ گام به سمت ما می‌آید؛ قرآن آمده است تا جهان خوابیده را بیدار و مرده‌ها را زنده کند.

 

اشتراک در RSS - مشارکت در انتخابات