خود برتربینی از علائم تاریک شدن قلب است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، سید حسین مؤمنی در سخنرانی با بیان اینکه در آیه ۴ سوره فتح، ازدیاد ایمان در قلب به عنوان هدف و غایت بیان شده است، اظهار کرد: یکی از تقسیم بندی هایی که برای قلب در روایات بیان شده بر اساس اشتغالات قلب است که قلب را به سه قسم مشغول به دنیا، مشغول به آخرت و مشغول به مولی تقسیم کرده است.

د, 02/13/1400 - 15:15

خود برتربینی از علائم تاریک شدن قلب است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، سید حسین مؤمنی در سخنرانی شب هفتم ماه مبارک رمضان در حرم مطهر بانوی کرامت با بیان اینکه در آیه ۴ سوره فتح، ازدیاد ایمان در قلب به عنوان هدف و غایت بیان شده است، اظهار کرد: یکی از تقسیم بندی هایی که برای قلب در روایات بیان شده بر اساس اشتغالات قلب است که قلب را به سه قسم مشغول به دنیا، مشغول به آخرت و مشغول به مولی تقسیم کرده است.

س, 01/31/1400 - 16:48

با گدایی از اجنبی و غرب‌گرایی به جایی نمی‌رسیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد سید حسین مؤمنی شب گذشته طی سخنانی در حرم حضرت معصومه(س) اظهار داشت: حرکت عظیمی در ۴۲ سال قبل ایجاد شد و به برکت این حرکت، انقلاب اسلامی رقم خورد و یک امانت و ودیعه‌ای به دست ما رسید به نام انقلاب و نظام اسلامی و اکنون تا رسیدن به جامعه آرمانی که قرار است زمینه‌ساز قیام امام زمان(عج)شود فاصله‌داریم.

س, 11/21/1399 - 16:24

عمل به دستورات قرآن و ائمه معصومین(ع) عامل آرامش انسان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد حسین مؤمنی بیان داشت: امروز سرچشمه بسیاری از مشکلات فردی و اجتماعی ما در نتیجه غفلت و بی‌توجهی به قرآن کریم و روایات اهل‌بیت(ع)‌ است.

 

استاد حوزه علمیه با بیان اینکه نتیجه بی‌توجهی به قرآن کریم افسردگی و اضطراب درونی است، عنوان کرد: اگر انسان‌ها در زندگی فردی و اجتماعی طبق دستورات قرآن کریم و روایات ائمه معصومین(ع) رفتار کند دچار افسردگی و اضطراب نخواهد شد.

 

اشتراک در RSS - استاد حسین مومنی