راه برون‌رفت از مشکلات، انتخابات و شرکت گسترده پای صندوق‌های رأی است

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بیانیه شماره یک در خصوص انتخابات بر مشارکت حداکثری، همبستگی و وحدت کلمه امت اسلامی تأکید کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

چ, 03/26/1400 - 23:30

مشارکت حداکثری "آینده بهتری" را برای ایرانی‌ها رقم خواهد زد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، حضرت آیت الله علوی گرگانی در پاسخ به چند استفتا در خصوص انتخابات، با بیان اینکه شرکت مردم در انتخابات و رأی به فرد متعهد و متدین و دلسوز می‌تواند اقتدار کشور را افزایش دهد، اظهار داشت: شرکت مردم در انتخابات، قدرت چانه‌زنی ایران اسلامی را در صحنه بین‌المللی و منطقه‌ای افزایش می‌دهد.

د, 03/24/1400 - 23:28

حضور مردم در پای صندوق‌های رأی تاییدی بر اسلامیت نظام است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: حضور مردم در انتخابات و دیگر عرصه‌ها اتمام حجت به مسؤولان است که باید به انجام وظایف خود متعهد و وفادار باشند. حضور مردم در پای صندوق‌های رأی تاییدی بر اسلامیت نظام است و این‌که مردم به دنبال اسلام و نظام اسلامی هستند.

/260/12/
ي, 03/23/1400 - 23:38

عامل افزایش مشارکت، حضور مدیران قوی در حل مشکلات مردم است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار تصویری با رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در سخنان مهمی درباره مسائل اخیر انتخابات، بیان راه‌حل‌های عینی و واقعی درباره مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم در برنامه‌های انتخاباتی نامزدها را عامل اصلی در افزایش انگیزه مشارکت در انتخابات خواندند و با تبیین بایدها و نبایدهای رقابت‌های انتخاباتی تأکید کردند: اثر نتیجه انتخابات سال‌ها بر زندگی مردم و کشور سایه‌افکن خواهد بود و امیدواریم انتخابات ۲۸ خردا

اشتراک در RSS - مشارکت حداکثری در انتخابات