سکوت امروز آینده‌ای سیاه‌تر را برای افغانستان و جهان اسلام رقم می‌زند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، آیت‌الله‌العظمی شبیری زنجانی در پیامی عملیات تروریستی مسجد شیعیان قندوز و شهادت جمع کثیری از نمازگزاران را محکوم کرد. متن پیام به این شرح است:

د, 07/19/1400 - 20:16

تسلیت درگذشت آیت الله سید محمد رجایی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، دفتر حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی درگذشت آیت الله سیدمحمد رجایی را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

چ, 07/07/1400 - 14:38

تسلیت ارتحال آیت الله العظمی حکیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی طی تماس تلفنی با حجت‌الاسلام و المسلمین سیدریاض حکیم ضایعه درگذشت آیت الله سید محمدسعید حکیم را تسلیت گفتند.

ش, 06/13/1400 - 23:34

آقای خمینی دلِ قوی داشت و در شجاعت جزء نوادر قرون بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، آیت الله العظمی شبیری زنجانی شاهد عینی بخش حساسی از تاریخ حوزه و تاریخ شکل گیری انقلاب اسلامی ایران در قم است.

ش, 03/15/1400 - 14:03

بی شک این رفتارهای وحشیانه هیچ نسبتی با دین رحمانی اسلام و مرام انسانیت ندارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، حضرت آیت‌ الله‌ العظمی شبیری زنجانی در پی انفجار تروریستی مدرسه سیدالشهداء کابل، و همدردی با مردم شریف افغانستان و بازماندگان این فاجعه دردناک پیام تسلیتی صادر کردند.

س, 02/21/1400 - 17:53

مطالبی را که واضح و روشن نیست و جای شبهه دارد را مطرح نکنید

حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی از مردم خواستند در این ایام با دعا به پیشگاه خداوند متعال و توسل به حضرات معصومین علیهم السلام برای برطرف شدن خطر کرونا از جامعه بشری دعا کنند.

ي, 01/22/1400 - 17:52

تسلیت درگذشت حجت الاسلام علوی سبزواری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، دفتر حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی در تماسی تلفنی با بیت مرحوم آیت الله سبزواری، مراتب تسلیت حضرت آیت الله شبیری زنجانی را ابلاغ کردند.

 

 

در اطلاعیه دفتر این مرجع تقلید شیعیان آمده است: در پی درگذشت حجت الاسلام حاج سید محمد حسن علوی سبزواری (ره)، طی تماس تلفنی با بیت آن عالم ربانی، مراتب تسلیت آیت الله العظمی شبیری زنجانی به مردم متدین سبزوار و به خصوص آن بیت شریف، و اظهار تاثر ایشان از فقدان آن عالم بافضیلت و خدمتگزار، به ایشان ابلاغ شد.

 

 

ش, 11/04/1399 - 12:59

مخفی بودن قبر حضرت زهرا (س) از آیات بیّنات است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، حضرت آیت‌الله‌العظمی شبیری زنجانی طی سخنانی اظهار داشتند :در مشخص نبودن قبر مطهرّ حضرت زهرا علیها‌السلام [و روز شهادت آن حضرت] مصلحتی وجود دارد که نشانگر مظلومیت آن حضرت است

 

 

گاهی مصلحت ایجاب می‌کند که خداوند امری را به طور روشن و واضح بیان نکند. مثلاً در معلوم نبودن شب قدر مصلحتی است که ائمه علیهم‌السلام آن شب را برای مردم تعیین نکردند.

 

س, 10/23/1399 - 16:50

پیام تسلیت ارتحال آیت الله مصباح یزدی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، حضرت آیت‌الله‌ العظمی شبیری زنجانی در گذشت آیت‌الله مصباح یزدی را تسلیت گفتند.

 

در متن اطلاعیه دفتر این مرجع تقلید شیعیان این گونه آمده است:

 

إنّا للّه و إنّا إلیه راجعون

در پی در گذشت آیت‌الله مصباح یزدی، آیت‌الله‌العظمی شبیری زنجانی در تماس تلفنی با فرزند آن مرحوم، فقدان این استاد برجسته را به خانواده عزادار ایشان تسلیت گفتند و برای بازماندگان صبر جمیل و برای آن عالم فقید، غفران الهی را از خداوند متعال طلب کردند.

۱۶/دی‌ماه/۱۳۹۹

/260/12/

س, 10/16/1399 - 19:29

رابطه بسیاری از افراد با دین بواسطه امام حسین(ع) است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، حضرت آیت الله شبیری زنجانی بیان کردند: رابطه بسیاری از افراد با دین بواسطه امام حسین(ع) است.

 

این مرجع تقلید شیعیان درباره عاشورا اظهار کردند: همه قدرت ها از بین رفته اند و تنها یک قدرت باقی مانده و آن قدرت امام حسین(ع) است.

 

ایشان افزودند: رابطه بسیاری از افراد با دین تنها بواسطه امام حسین(ع) است که اگر این قطع می شد، دین به کلی از بین رفته می شد.

 

اشتراک در RSS - آیت الله العظمی شبیری زنجانی