گرامیداشت روز قدس

روز قدس روز اسلام است، چهل و دو سال پیش، مردی از تبار سالار شهیدان علیه السلام یعنی خمینی بزرگ رضوان الله تعالی علیه پرچم مبارزه علیه رژیم ضد بشری صهیون  را بر افراشت؛ رژیمی  که بعد از جنگ جهانی دوم در معامله طراحی شده دولت های غربی به پیشتازی استعمار پیر انگلیس، علیرغم خمودی دول عربی و غفلت جهان اسلام در قلب جهان اسلام با زر و زور  و تزویر بنیان نهاده شد.

 

به مناسبت فرارسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز مقدس قدس، استاد حسن خرمی ارانی از اساتید حوزه علمیه قم با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید به گفتگو پرداخت.

ج, 02/17/1400 - 17:30

اسرائیل به دنبال از بین بردن همه ادیان الهی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، استاد محمد جواد فاضل لنکرانی در پایان درس خارج فقه صلاه مسافر که به صورت زنده در فضای مجازی تدریس می شود به بیان مطالبی پیرامون روز جهانی قدس و عید سعید فطر پرداخت.

 

متن سخنان رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) به شرح زیر است:

 

ج, 03/02/1399 - 15:21

طلوع انقلاب اسلامی در ایران، فصل جدیدی در مبارزه برای فلسطین گشود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت روز قدس در ارتباط زنده تلویزیونی با ملت ایران و امت اسلام سخن گفتند:

 

بسم‌اللّه‌الرّحمن‌الرّحیم

 

ج, 03/02/1399 - 15:19

دعوت مراجع معظم تقلید، علما و نهادهای حوزوی از مردم برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس

 

آستانه فرا رسیدن روز جهانی قدس، مراجع، علما، شخصیت ها و مراکز و نهادهای حوزوی مردم را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس و حماسه آفرینی در این روز دعوت کردند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، در آستانه روز جهانی قدس، مراجع تقلید و علما از مردم خواستند با حضور باشکوه و گسترده خود در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی، حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین اعلام کنند.

اشتراک در RSS - روز قدس