استاد ابراهیمی مطرح کرد؛

تجلیل از عملیات تاریخی وعده صادق

به مناسبت حمله دلیرمردان سپاه سرافراز انقلاب اسلامی به اسرائیل و عملیات پیروزمندانه «وعده صادق»، استاد ناصر ابراهیمی از اساتید حوزه علمیه قم در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید به تجلیل این عملیات تاریخی پرداخت.

/270/260/22/

این استاد سطوح عالی حوزه علمیه قم در ابتدای گفتگو خاطرنشان کرد: در سوره مبارکه فیل از قرآن کریم می خوانیم:

«بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيم» به نام خداوند رحمتگر مهربان «أَلَمْ تَرَ كَيْفَ فَعَلَ رَبُّكَ بِأَصْحَابِ الْفِيلِ» مگر نديدى پروردگارت با پيلداران چه كرد (۱) «أَلَمْ يَجْعَلْ كَيْدَهُمْ فِي تَضْلِيلٍ» آيا نيرنگشان را بر باد نداد (۲) «وَأَرْسَلَ عَلَيْهِمْ طَيْرًا أَبَابِيلَ» و بر سر آنها دسته دسته پرندگانى ا بابيل فرستاد (۳) «تَرْمِيهِمْ بِحِجَارَةٍ مِنْ سِجِّيلٍ» [كه] بر آنان سنگهايى از گل [سخت] مى‏ افكندند (۴) «فَجَعَلَهُمْ كَعَصْفٍ مَأْكُولٍ» و [سرانجام خدا] آنان را مانند كاه جويده‏ شده گردانيد (۵)

 

وی افزود: درود بر سپاهیان و مدافعان وطن ودرود بر شرفتان و درود خدا بر سردار شهید سلیمانی و درود خدا بر تهرانی مقدم. درود بر دلاور مردان راه خدا و درود بر حامیان ملت و کشور ایران و نیز مسلمانان دنیا.

 

استاد ناصر ابراهیمی در ادامه بیان کرد: خبر حمله موشکی و پهبادی ایرانیان بر کفرنشینان، به گوش مردم شریف و حامیان ایران، آنچنان مسرّت و شادی بر دل مردم یمن و غزه انداخته، و نیز آنچنان لرزه بر اندام یهودیان و صهیون ها و فرامانسون ها و مدافعانشان انداخته که باید گفت این امر قابل تقدیر است.

 

وی در پایان گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید خاطرنشان کرد: از خداوند منان پیروزی این مردان خدا و انتقام سخت از کفرنشینان را از ذات احدیتش خواهانیم و به امدید آزادی قدس شریف و ملت یمن دعاگویشان هستیم.

 

 

ج, 02/07/1403 - 16:05