استاد یثربی:

سیاستگزاری ها و برنامه ریزی ها در مجموعه اتاق فکر نشست دوره ای اساتید انجام می گیرد

پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید ـ استاد یثربی: راه اندازی سایت اینترنتی نشست دوره ای اساتید و مرکز مشاوره و تلاش برای تقویت بنیه علمی طلاب جوان از اقدامات سال جاری نشست دوره ای اساتید بوده است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، عصر امروز (یکشنبه) اعضای اتاق فکر نشست دوره ای اساتید با آیت الله العظمی وحید خراسانی دیدار کردند.

 

در این دیدار که اساتید محترم آقایان: حسینی آملی، رضوانی، شیخ الاسلامی، صافی گلپایگانی، علوی بروجردی، فقیهی، قاضی زاده، نائینی، واعظ موسوی، هادوی و یثربی حضور داشتند، استاد یثربی ضمن تسلیت ایام فاطمیه گزارشی از آخرین فعالیت ها، اقدامات و تصمیمات اتخاذ شده در نشست دوره ای اساتید را ارائه نمود.

 

استاد یثربی گفت: مدتی قبل انتخابات اتاق فکر برگزار شد که اصولا سیاستگزاری ها و برنامه ریزی ها در این مجموعه انجام می گیرد و مجموعه حاضر که شرفیاب هستند اعضای اتاق فکر هستند.

 

این عضو اتاق فکر نشست دوره ای اساتید ضمن اشاره به راه اندازی سایت اینترنتی نشست اساتید ابراز داشت: این سایت فوائد مختلفی دارد، از جمله درس های سطوح عالی که پیشاپیش در این سایت منعکس می شود و آقایان طلاب می توانند ساعت های درسی خود را تنظیم کنند و همچنین از ناحیه اساتید هم بعضا تداخل در درسها وجود داشت که با راه اندازی این سایت این مشکل هم کمتر می شود.

 

 استاد یثربی با اشاره به راه اندازی مرکز مشاوره برای طلاب تاکید کرد: اساتید مجرب و کارآزموده ای در این مرکز حضور پیدا می کنند که مورد استقبال طلاب هم واقع شده است.

 

وی ادامه داد: در این مشاوره ها علاوه بر مشاوره های درسی و علمی مباحث و مشکلات خانوادگی نیز مطرح و بررسی می شود که نوعا به اذعان اساتید آثار مطلوبی داشته است.

 

این عضو نشست مشورتی نشست دوره ای اساتید ضمن اشاره به اینکه بعضی از طلابی که بعد ازفراگرفتن دروس مقدمات از شهرستانها وارد حوزه علمیه قم می شوند در برخی درسها مخصوصا ادبیات ضعیف هستند خاطر نشان کرد: کار دیگری که در دست اقدام است و باز مثل همیشه عنایت حضرت عالی و سایر آقایان را می طلبد، این است که قرار شده  درسهای کمکی و تقویتی برای این دسته از طلاب دائر شود تا موجب ارتقای سطح علمی و درسی آنها شود./210/32/30

د, 12/26/1392 - 07:08

دیدگاه جدیدی بگذارید